„Čerti jsou stvoření nenechavá a samozřejmě trochu strašidelná, ale děti, které nezlobily, se jich rozhodně bát nemusí,“ ujišťuje s úsměvem Marie Jarkovská, ředitelka Stezky korunami stromů v Krkonoších.
5bfbf84369c0aobrazek.png

Rodiče, kteří už mají pro strach uděláno, mohou při procházce Čertovskou stezkou obdivovat uměleckou a řemeslnou hodnotu čertovských masek, které jsou vyrobené ručně a každá z nich je opravdovým unikátem.

„Stezka korunami stromů nabývá díky přítomnosti čertů, anděla a Mikuláše na tajemnosti a na děti dýchne magie. Takový zážitek se doma nedá vytvořit.“
5bfbf86a236b0obrazek.png

Čertovskou stezku pořádá vedení krkonošské dominanty, která letos vyhrála soutěž DestinaCZe, na základě dobré zkušenosti z minulého roku již podruhé: „Rodiče nám hlásili, že děti o návštěvě Stezky nadšeně vyprávěly známým i svým spolužákům. Stezka korunami stromů nabývá díky přítomnost čertů, anděla a Mikuláše na tajemnosti a na děti dýchne magie. Takový zážitek nelze u sebe doma s převlečeným strejdou nebo dědou vytvořit,“ vysvětluje úspěch Čertovské stezky u dětí Marie Jarkovská.
5bfbf9852fe40obrazek.png

Více informací na FB Stezka korunami stromů a STEZKA KRKONOŠE

Reklama