Nedávno jsem v nějakém seriózním embosovaném časopise - tuším, že to byl Blesk - četl vědecké pojednání o tom, jak lze snadno a rychle zhubnout pojídáním speciální čokolády. Jak to může být snadné - ale já čokoládu pojídám pravidelně, a hubnutí se ne a ne dostavit.
Asi mám špatnou čokoládu, nebo jí pojídám málo.

 

Další nabídky zázračných diet, stoprocentně fungujících hubnoucích pilulek, chrómu, zázračných koktejlů, hubnoucích polštářků a bůhvíčeho dalšího jsou na denním pořádku. A přesto mi přijde, že navzdory tomu všemu a navzdory penězům investovaným do těchto prostředků, hubených lidí pořád nějak nepřibývá.

To, po čem se skutečně hubne - jako třeba čaj z rulíku nebo kafe od Maryši - má smutné vedlejší účinky, které sice vedou k tomu, že člověk zhubne trvale, ale zase se pak už tak moc nehýbe.

 

Vypadá to, že pokud budu chtít skutečně zhubnout, asi se budu muset hýbat - a musím vydat více energie, než jí přijmu. Všude se také píše: změnit stravovací návyky a přidat pohyb.

To je při mém způsobu života dost těžké. Ohlédnu-li se za svým dnešním pracovním dnem, ve kterém jsem sesmolil tento článek, přerovnal nějaké zboží v regálech, opravil 6 ks přístrojů (váha jednoho přístroje cca 600 gramů) a pověsil 60 fotografii na internet - uff, to jsem si mákl... Tak jsem vlastně nespálil ani bohatou snídani, natož oběd v blízké restauraci, a už se těším na večeři a lahev vína...
 

Jedna známá prohlásila, že chodí na spinning jen proto, aby se vůbec mohla normálně najíst... což je docela dobrý přístup k věci.

Sice nezhubne, ale pokud jí to umožní dát si večeři i s pohárem, tím líp pro ni.

Soutěž 17. 1. část 7: v Rimini? 

 

A co já teda s tím? 

Krom toho, že jsem se rozhodl se hýbat, bych rád získal podporu i některých z vás. A to tak, že praktickou - abyste se hýbaly se mnou. Nebojte se, že by šlo o nějaké nemravné návrhy. To, kam vás lákám, nejsou domy nevalné pověsti nebo veřejné lázně, ale spinningové centrum.

Když nás tam totiž bude chodit víc, nejen že se nebudeme bát vlka nic, ale navíc ještě se nebudeme moct vymlouvat, že dneska ne - že začneme až příště, že dnes se nám nechce...

 

A při své aktivní povaze jsem už něco zařídil tak trochu dopředu...

  

***SOUTĚZ***SOUTĚŽ***SOUTĚŽ


Zvu vás na Spinning do Spinnig-Areny - Myslíkova 28 Praha 2

 

První šance pro Vás: Po dohodě s vedením spinning centra se nám pro Ženu-in.cz podařilo vyjednat

40 volných vstupenek na ukázkovou hodinu spinningu. Vstupenky obdrží ty z vás, které se jako první zaregistrují pomocí přiloženého přihlašovacího formuláře ZDE (klikněte).

 

A to není vše.


Druhá možnost: Pro zájemkyně, které to myslí vážně, jsme spolu s redakcí připravili

5 permanentek na dvacet lekcí Spinningu. Podmínky jsou jednoduché. Absolvovat minimálně 3 lekce spinningu týdně a nechat se občas od redakce vyfotit a vyzpovídat. :-) Pokud vydržíte celých dvacet lekcí při této frekvenci, získáte navíc od redakce dárek - zeštíhlující kosmetiku značky Biotherm.
 Podmínky a přihlašovací formulář najdete ZDE (klikněte).


 

Tak co, zkusíte to se mnou, nebo mě v tom necháte samotného? 
Soutěž: I

Reklama