Příjemné očekávání z nových a vzrušujících zážitků. Cesta za dobrodružstvím přináší pocit svobody a úlevu od běžných starostí. Tento pocit čeká každého, kdo si najde čas a odvahu. V dětském světě fantazie je to mnohem jednodušší. Stačí připravit koleje, naložit vláček pasažéry a vyrazit vstříc novým místům a výzvám.

Millaminis

Dětská fantazie nezná hranic a neustále se rozvíjí. S vláčkem Millaminis se nejmenší dobrodruzi mohou vydat za poznáváním celého světa. Dílky stavebnice jsou vyrobeny ze speciální lehčené pěny, a proto jsou naprosto bezpečné a odolají veškerým nástrahám a překážkám. Díky odolnému materiálu vláček může uhánět po kolejích, ale stejně tak i po sněhu či vodní hladině.

Malé či velké vlakové nádraží Millaminis a koleje jsou součástí světa Millaminis, nové české stavebnice, která je určena dětem od jednoho roku.

Více informací naleznete na www.millaminis.com.

Millaminis

Velké koleje Millaminis jsou k dostání za 497,- Kč a Velké vlakové nádraží Millaminis je k dostání za 780,- Kč.

Millaminis

O společnosti millaminis, s.r.o.:

Společnostmillaminis s.r.o. vznikla v roce 2012 a byla založena úspěšným českým konstruktérem a designérem hraček, Milošem Hábou. Ten po mnoha letech působení ve světě hračkářského průmyslu na domácí i mezinárodní půdě dospěl k rozhodnutí vyvinout a uvést na trh vlastní produkt, který ponese nejen jeho nápad, ale i jeho jméno. Po překonání mnoha úskalí a dovedení výroby produktu k dokonalosti, vznikla stavebnice pro nejmenší, která naplňuje nejen všechny představy celého týmu společnosti, ale přináší na hračkářský trh originální český výrobek, který v současnosti nemá přímou konkurenci. Více informací naleznete na: www.millaminis.com

Licence Friends on the Move™ je rovněž nápadem Miloše Háby. Jedná se o vlastní zábavný ale zároveň i naučný licencovaný koncept, který ožije společně s produkty Millaminis. Zvířátka ve stavebnicích nahrazují osoby, které se během svého putování poznávají s dalšími zvířecími kamarády. Hlavními postavami jsou hrošík, krokodýl, žirafa a opičák.

Reklama