Vašim dětem bude slušet a zároveň je ochrání před slunečním zářením. Produkty značky LÄSSIG dodává na český trh firma Babypoint s.r.o.

h5.jpg

Kloboučky s UV ochranou, plavky, ponča, trika či sandálky do vody… Kolekce LÄSSIG SPLASH&FUN zahrnuje produkty pro děti na všechny “suché” i “mokré” letní radovánky. V letošním roce přichází s několika novinkami a novými barvami stávajících produktů, které jsou unikátní kombinací patentovaných materiálů a způsobů výroby i využitím recyklovaného polyesteru, což přispívá k trvale udržitelnému rozvoji a ochraně planety.

h1.jpg

Nový klobouček LÄSSIG Sun Protection Long Neck Hat s ochranou UPF 80 má prodlouženou zadní část, která ochrání před spálením od sluníčka nejen hlavu, ale také krk. Klobouček je vyrobený z rychleschnoucího materiálu, a tak se s ním děti mohou bez problémů koupat. Ideální je zkombinovat ho ještě s opalovacím krémem a plavkami či tričkem ze stejné módní kolekce. Klobouček pořídíte ve velikostech pro děti od 7 měsíců do 3 let, a v několika barevných provedeních.

h2.jpg

Další novinkou, kterou letos LÄSSIG představuje, je dětská plavecká plenka Snap Swim Diaper, kterou využijete jako alternativu jednorázových koupacích plen a která poroste spolu s vaším dítětem. Disponuje patentkami pro opakované použití a díky praktickým drukům na bocích se na rozdíl od klasických koupacích plenek snadno nasazuje a sundává. Plavecká plenka disponuje ochranou proti slunečnímu záření s UV faktorem 40, a tak se nemusíte bát, že se vaše dítko na choulostivých partiích spálí. Nemusíte mít strach ani ze strašáka, který jde ruku v ruce s letními radovánkami, totiž z opruzenin. LÄSSIG u svých plenek používá patentované materiály s technologií, která odvádí nečistoty z dosahu dětské pokožky, na rozdíl od jiných výrobců, jejichž materiály vlhkost zadržují. Maximální komfort zajistí plenka malým plaváčkům i proto, že nemá žádné vnitřní prošívání. Veškeré švy nahradil LÄSSIG praktickými tavenými spoji, které neškrabou a netlačí. Plaveckou plenku můžete pořídit ve velikostech od 7 měsíců do 2 let.

h4.jpg

Stávající produkty z kolekce LÄSSIG SPLASH&FUN letos firma rozšířila o nové vzory a barvy. Kvalitní dětská trička s krátkým rukávem a vysokou UV ochranou, kloboučky či plavky nabízí letos LÄSSIG v safari stylu. Můžete nechat samotné děti, aby si vybraly, jestli chtějí nosit oblečky s žirafou, tukanem, tygrem, palmami, nebo spíš jednobarevné bez obrázku. Ve stejném stylu jim můžete pořídit také sandálky do vody a osušku/pončo. Letní radovánky si díky rozšířené kolekci LÄSSIG SPLASH&FUN letos užijete s ještě větší radostí a díky maximální ochraně proti sluníčku i bez zbytečných starostí.

h3.jpg

Lässig GmbH je lídrem v prodeji doplňků pro maminky a děti v západní Evropě. Jejich výrobky se vyznačují velmi vysokou úrovní zpracování a také praktičností, díky které si výrobky této značky oblíbili zákazníci ve více než padesáti zemích světa. Materiály se vyznačují nejen špičkovou kvalitou a odolností, ale také ekologičností a nadčasovým designem.

Více informací na:

62a0593579803obrazek.png

Reklama