Britská dekorativní kosmetika a péče o tělo a pleť Lush je další z řady značek, které v žádné fázi procesu výroby netestují na zvířatech. Lush nabízí originální, přírodní a lidskou rukou vyrobenou péči o tělo.

Monika Krčilová, čtenářka

Vyzkoušela jsem masku na vlasy s příznačným názvem Marilyn, která je určená pro blond vlasy. Sama si vlasy barvím už nějaký ten rok, a tak je mám občas hodně vysušené. Zvláště pak po létě. Kdysi mě někdo varoval před tím,  že přírodní masky na vlasy nejsou vhodné na zesvětlované vlasy a dlouho jsem žila v domnění, že to tak opravdu je. Byla jsem tedy ráda, že mě tato maska z Lush vyvedla z omylu. Vlasy jsem nejprve masírovala, a potom nechala masku půl hodiny působit. Krásně voní po citrónu a heřmánku, takže jsem se u procedury i hezky uvolnila. Olivový olej zřejmě posílil vlasové vlákno, protože po vysušení jsem je měla krásně lesklé a pružné.

Karolína Waberová, redaktorka

Měla jsem možnost vyzkoušet masku na vlasy Lush Roots, která je určená pro jemné vlasy, což ty moje přesně jsou. Hezky se nanáší a masáž, kterou jsem měla podle postupu provést, byla moc příjemná. Co ale musím vyzdvihnou nejvíce je obsah přírodních látek, které jsou uvedené na kelímku. Vždy jsem měla problém s tím, že jsem nevěděla, co výrobky obsahují, protože názvům nerozumím. Tady je ale vidět, že Lush nemá co skrývat, protože má každá ingredience český překlad. Vlasy jsem měla po masce krásně pevné a lesklé, a tak vydržely až do druhého dne. Pokožka hlavy se mi často mastí, takže zkusím masku používat pravidelně, abych zjistila, jestli třeba nepomůže i na tento problém. Výsledný efekt na jedničku!

Žaneta Podlahová, produkční

Mé vlasy celkem trpí. Jsou velmi slabé, jemné a zatěžované barvením. Ráda jim 2x za týden dopřeji pečující kúru v podobě masky, proto jsem neváhala vyzkoušet rozpustnou olejovou masku Yuge od Lush. Byla to má první zkušenost s rozpustnou maskou, a tak jsem absolutně nevěděla, co od ní očekávat. Nechala jsem ji rozpustit ve vroucí vodě a nechala vychladnout 20 minut. Maska se krásně rozpustila a měla krásnou hustou gelovou konzistenci. Obsah masky jsem nechala na vlasech působit přibližně 20 minut a poté opláchla šamponem. Myslím, že mé vlasy opravdu zajásaly radostí, byly už po první aplikaci lesklé, ošetřené a pocítila jsem i trochu více objemu. Za mě jedna z nejlepších masek, kterou jsem kdy vyzkoušela.

Reklama