Unikátních osm velkých fotografických obrazů, z nichž každý je originálem, představil na vernisáži ve čtvrtek 28. dubna v luxusním restaurantu a galerii Fragola  v centru Prahy známý fotograf Jadran Šetlík. Na glamour party zazpívala Petra Hapková, která zaujala svým nevšedním zpěváckým projevem.

Dcera populárního skladatele zpívá většinou v Itálii a její vystoupení ve Fragole tak bylo jedním z jejích prvních v Česku. „Jadran Šetlík zná dlouho mé rodiče a nyní jsme se setkali díky Marii Párové. Pro dnešní večer jsem si vybrala dvě italské písničky. Jedna je od v Itálii velmi známé Miny, druhá od jednoho neapolského bluesmana,“ řekla Petra Hapková(28let), jež se věnuje především blues. 

jadran

Za přítomnosti topmodelky, moderátorky a Miss ČR 2004 Jany Doleželové odhalil Jadran Šetlík jeden z fotografických obrazů, na němž je její portrét. „Potkali jsme se na filmovém festivalu v Karlových Varech a Jadran mi nabídl spolupráci. Já jsem byla mile potěšena, slovo dalo slovo, a myslím, že ta spolupráce byla úžasná,“ uvedla topmodelka. Fotografie vznikla na zámku Loučeň. „Obrazy jsou ruční prací, kdy je emulzní část fotky pokládána na klasické malířské plátno,“ vysvětlil Šetlík, jenž tímto způsobem zvěčnil i svoji čtyřletoudceru Sofii Miu. V restaurantu Fragola vystavuje také dvanáct fotografií s benátskými motivy. Výstava potrvá do konce léta.

 Na glamour party rovněž zazpívali múza slavného režiséra Frederica Felliniho Marie  Párová, která si zahrála v několika jeho filmech, a Vlastimil Harapes. Fragola se pak stala svědkem přehlídky jedinečných diamantových šperků od společnosti Diamons International Corporation (D.I.C.), které předváděly Česká Miss 2010 Jitka Válková a Miss ČR 2002 Kateřina Průšová.  Na velkolepý večer zavítaly mnohé celebrity, mezi jinými moderátorka Štěpánka Duchková či malíř Kristián Kodet.  

setlik

   

Reklama