Nemohli jsme v našem hledáčku dobrot na gril minout nabídku značky Grill Party, kterou koupíte v Bille. Je to jejich privátní značka a je na trhu druhým rokem a už minulý rok stejně jako letos sbírá ocenění spotřebitelů, kteří ji měli možnost ochutnat. V kategorii Masné výrobky na gril vyhrály Hovězí burgery Grill Party Volbu spotřebitelů 2023. Loňské ocenění za NEJLEPŠÍ CHUŤ se týkalo stejných burgerů, získaly první místo ve spotřebitelském testu Blesku.

Značka Grill Party ale nejsou jen burgery, jak jsme měli možnost ochutnat, pod touto značkou si můžete vybrat mnoho dalších produktů, které oceníte při své grilovačce. Proto jsme zrealizovali s našimi čtenářkami a se spřátelenými influencerkami grilovací párty, rozpálili gril a pustili se do testování grilovacích pochoutek.

649d90eadb07fobrazek.png

Testovali jsme tyto dobroty na gril od Grill Party z Billy:

 • Klobásy mix – papriková a bílá
 • Klobásy grilovací vepřové
 • Party klobásky vepřové
 • Hovězí burgery Grill Party
 • Party Čestr hovězí burgery
 • Marinovanou krkovici v barbecue
 • Marinovanou kýtu s medvědím česnekem
 • Pološtěpok Duet s omáčkou švěstka chilli
 • Dukátky uzené na gril
 • Panýr sýr s bylinkovou marinádou
 • Burgerové bulky
 • Pečivo

649d9213ee158obrazek.png

Chutné klobásy
Pokud jste milovníky různých klobás, tak od značky Grill Party si jich můžete vybrat ze 17 druhů. Mezi nejoblíbenější patří malé grilovací klobásky 220 g, grilovací klobásy 450 g a selection klobásky 450 g. Dále jsou v nabídce nejrůznější ochucené klobásy, např. se sýry nebo jalapeňo papričkami.  Všechny jsme je ochutnat nemohli, na to jsme neměli kapacitu, ale ty, co jsme vybrali, byly skvělé!

649d91475d317obrazek.png

Nejlepší burgery

649e8d39ac6c4obrazek.pngMusíme uznat, že hovězí burgery Grill Party s 90 % hovězího masa si opravdu ocenění zaslouží! Jsou již naporcované, v balení byly čtyři kusy. Stačí je jen vyndat a položit na gril. Chutnají báječně a jsou krásně šťavnaté. Party Čestr hovězí burgery jsou trochu vyšší, potřebují trochu delší čas na propečení. Jsou také krásně šťavnaté a dobré, obsahují 93 % hovězího masa. Rozdíl mezi těmito dvěma druhy burgerů je v hovězím masu, ze kterého se připravují.

Pod značkou Grill Party koupíte samozřejmě i burgerové bulky, takže je jen na vás, s čím si opečené burgery dochutíte, jaké přílohy si s masem nakombinujete. Burgerům dáváme rozhodně velkou jedničku. Pokud milujete burgery, s touto volbou můžete počítat a užijete si gurmánský zážitek.

649d91422f51dblobid0.png

Marinovaná vepřová masa s výtečnými marinádami
Jak krkovice v barbecue, tak vepřová kýta s medvědím česnekem nás zaujaly svou křehkostí, měkkostí a chutí. Je to velmi snadné. Stačí jen otevřít obal s masem a marinádou a položit maso na rozpálený gril. Nedivíme se, že krkovice, kterou pro grilování miluje snad každý, sklízí úspěch jako nejoblíbenější marinované maso z tohoto sortimentu. Kýta ale nebyla vůbec pozadu, byla také skvěle dochucená a chutná. Obě masa můžeme rozhodně doporučit. Všechny testerky se shodly, že byly dobré, krásně měkké a křehké. Také velikost balení je přiměřená – balení má 250 g, což je jeden plnohodnotný steak. Můžete si tak koupit počet steaků přesně podle toho, kolik máte hostů na grilovací párty.

649d91cd3b0b8obrazek.png

Grilovaným sýrům nikdo neodolá
Grilované sýry jsou stálicí grilování. I když jsme na naší grilovací párty byli už docela najedení, na grilovaný sýr Grill Party si našel místo skoro každý. Jak Dukátky uzené na gril, tak i klasický Polooštiepok nezklamaly a rozehrály nám chuťové buňky díky své slastné slané sýrově chuti. Dukátky nás nadchly tím, jak jsou jen v podstatě jednotlivě malé porce, takže když chcete jen ochutnat, stačí vám jeden nebo dva kousky. Pro větší jedlíky je pak vhodný Polooštiepok. Panýr s bylinkovou marinádou si také našel své oblíbence. Celkově grilované sýry Grill Party hodnotíme jednoznačně pozitivně!

649d91c7ea5d6blobid0.png

Vše pod jednou střechou
Je skvělé, že pod značkou Grill Party koupíte i věci pro grilování, které nejsou k jídlu, ale určitě je využijete. Například alobal, tácky pro grilování či servírovací tácky. Pokud se rozhodnete jít na nákup před grilovací party do Billy, koupíte vše pod jednou střechou.

649d921002a5fblobid0.png

Další články s recenzemi na jednotlivé produkty
Jednotlivým produktům Grill Party se budeme věnovat detailněji a seznámíme vás s jednotlivými recenzemi – jak testerkách chutnaly hovězí burgery? Co říkáme na klobásy, které jsme ochutnaly a na grilovaná marinovaná masa? Určitě si nenechte ujít naši inspiraci. Zajímavé recepty najdete na https://www.gustoacademy.cz/

649d90b6c8f54obrazek.png

Jak si naše testerky užily naší grilovací párty se značkou Grill Party? Přečtěte si některé z recenzí:

 • Byla to moje první grilovací párty v letošním roce a už se těším, jak si některá masa, která jsem ochutnala, urgiluji s přáteli. Určitě si koupím hovězí burgery a marinovanou krkovičku s barbeque. Jsem ráda, že jsem tu mohla být a moc jsem si to užila.
 • Miluju grilování a toto se moc povedlo. Značku Grill Party jsem neznala a jsem ráda, že jsem mohla ochutnat klobásy, masa a sýry. Mile mě tyto produkty překvapily, chutnalo mi všechno.
 • Grilujeme často a je pro mě zajímavé ochutnat také něco nového, co neznám. Přece jen inspirace je důležitá. Moc mi chutnaly oceněné burgery, chuť masa je opravdu moc dobrá.
 • Grilujeme celá rodina a vlastně skoro každý víkend. Takže určitě se podívám po klobáskách a koupím si i ty s jalapeňos, které mají v Bille jako novinku. Zajímá mě, jak chutnají.
 • Nemáme zahradu a zas tak často se na grilování nedostanu, tak je pro mě fajn, že jste mě pozvali. Moje dojmy jsou plné chutí z grilovaných mas, které mám moc ráda. Vše, co jsem mohla dneska ochutnat, bylo velmi dobré a dobře ochucené – hlavně krkovička, kýta a klobásy. Burgery úplně nemusím, ale věřím, že byly také skvělé.


Stejně jako je tomu u dalších privátních značek BILLY, výrobky Grill Party jsou vyráběny převáženě českými výrobci, kteří procházejí pravidelně interními audity kvality a splňují náročné požadavky na kvalitu vyráběných výrobků podle předem stanovených norem společnosti BILLA.
 
GRILL Party
Maso, párečky, klobásky, burgery, sýry, grilovací omáčky, pečivo a zeleninu. Zkrátka všechno, co můžete potřebovat na pořádnou grill party s rodinou nebo přáteli, najdete v BILLE. Zajímala nás letošní nabídka privátní značky Grill Party, kterou koupíte v Bille.

Více najdete na této stránce ZDE

  Těšte se na na další články s recenzemi klobás, burgerů, marinovaných mas a sýrů.

  thumbnail-image003.png

  Reklama