Příprava na rande není nikdy zrovna snadno a rychle proveditelnou akcí. A co teprve, když se chystáte na rande valentýnské! To se pak člověku začnou stavět do cesty překážky od drobných, až po ty takřka nepřekonatelné.
Když se při chvatném oblékání roztrhne punčocha, tak se s tím obvykle dá ještě něco dělat. Není přece poslední, co doma máte. :-) Horší problém nastane, když nemáte co na sebe. Ne, že by vaše skříň nepraskala ve švech, ale zkrátka tam není nic, v čem by vám to opravdu, ale opravdu slušelo. Nakonec, po hodině převlékání a zkoušení, si obléknete to, co jste měla v plánu hned na začátku. Pak následuje boj s hřebenem, tužidlem, lakem a dalšími ingrediencemi, jehož výsledkem je podivná rozvrkočená záležitost na hlavě. Nevadí. Ještě je dost času strčit hřívu pod sprchu a pak jen lehce vyfoukat. :-) Ještě trocha nervozity při malování, protože se maličko třese ruka. Pohled do zrcadla… Paráda! Sluší vám to jako nikdy.
Ale co to? Nad horním rtem cítíte jakési lehké svědění a pnutí. Při bližším ohledání zjišťujete, že se vaše nejčernější tušení právě začíná vyplňovat. Těšila jste se na vášnivé polibky a místo toho teď řešíte, jak se co nejrychleji zbavit oparu. :-( Když budete mít štěstí a chytíte ho v úplně prvopočátečním stádiu, snad se vám ještě podaří jeho růst zastavit. Ale i kdyby se přece jen nenechal odbýt, alespoň mu trošku „přistřihnete křidýlka“. Jak? S pomocí dvoufázového gelu Viru-Merz, který bojuje proti oparu doslova v každé fázi jeho vývoje. Na úplném začátku dokáže chránit buňky před vniknutím virů, později zase zamezuje rozvoji oparu, zkracuje dobu léčby, potlačuje bolest a pálení. Velkou výhodou přípravku Viru-Merz je čirá forma, takže jej můžete aplikovat třeba přímo před odchodem na rande, aniž byste musela mít strach, že tím narušíte svou image. Tip: Právě teď je v lékárně k dostání speciální „valentýnská“ edice gelu Viru-Merz v krabičce v podobě růžového srdce.