Každá žena chce být přitažlivá a je jedno, jestli je jí dvacet, třicet nebo padesát let. Každé období v životě ženy s sebou nese svá plus a mínus. A každá moudrá žena ví, co pro sebe udělat, aby se i s přibývajícím věkem cítila stále obdivovaná.

Jedním z úkolů je zachovat si co nejdéle krásnou a svěží pleť. Ke splnění tohoto úkolu je nezbytná důsledná péče o pleť. Pokud vám už není dvacet let, jistě se na vašem obličeji začaly objevovat první vrásky. Nejde o žádnou tragédii, ale o znamení, že vaše pleť potřebuje více hydratace, výživy a ochrany.

Všechny tyto požadavky vaší pleti uspokojí řada pleťové kosmetiky GREEN LINE 1+4. Během čtyř týdnů získá vaše pleť až o 35 procent více hydratace a bude opět zářivější, pružnější, hebčí a hladší. Volba kosmetiky GREEN LINE 1+4 je první správný krok k péči o pleť, na které se začínají projevovat první známky stárnutí.

Druhým krokem je volba správného přípravku z této řady podle typu pleti.

V kosmetice se rozlišují čtyři základní typy pleti
* mastná pleť – má zvětšené póry, je mastná, lesklá, se sklonem k tvorbě uhrů a zánětů,
* suchá pleť – má sklon k tvorbě vrásek okolo očí a úst, působí jemně a průsvitně, olupuje se a tvoří se na ní malé póry, 
* citlivá pleť – je citlivá na chlad a vítr, má sklon k rozšířeným cévkám na kůži, snadno se spálí, má jemné póry,
* smíšená pleť – střed obličeje je obvykle mastný, tváře napjaté a suché, kolem očí se snadno tvoří vrásky.

Jak o jednotlivé typy pleti správně pečovat?
Při každodenní péči o mastnou pleť se vyvarujeme používání mastných přípravků. Pleť je vhodné dvakrát denně čistit pleťovou vodou. Na noc i během dne je nutné používat kvalitní krém s hydratačními látkami. Pouze k opalování se hodí méně tučný krém na opalování s vyšším ochranným faktorem.

 Kosmetické zásady péče o smíšenou pleť trvají na dvojím ošetření, a to přípravky s hydratačními látkami bez tuku na čelo, nos a bradu. Mastné přípravky pak použijeme na tváře, krk a okolo očí. Kvalitní kosmetické přípravky, které jsou určeny na tento typ pleti, obsahují kombinaci účinných látek tak, aby tomuto požadavku smíšené pleti vyhověly. Pro vyšší efekt je optimální jednou týdně aplikovat kvalitní pleťovou masku na mastnou pleť, kterou naneseme zejména na čelo, nos a bradu.

Suchá pleť při nesprávném ošetření rychleji stárne. Proto potřebuje dostatečnou výživu a hydrataci, aby nedocházelo k jejímu přesoušení. Ráno aplikujeme kvalitní krém s hydratačními látkami a večer neméně kvalitní mastný krém s dostatkem výživných látek. Zásada: nikdy nemyjte obličej mýdlem. Výhradně používejte pleťové mléko. Nutné je také dávat si pozor na slunce a saunování. Preventivně je vhodné používat vodní závoj a pít denně okolo tří litrů tekutin.

U citlivé pleti doporučují odborníci její ošetřování kosmetickými prostředky bez alkoholu. Vybírat je nutné podle období věku. Pleť je třeba zvlášť chránit před velkými teplotními rozdíly.

KOSMETICKÁ ŘADA GREEN LINE 1+4
Pro dosažení krásné a zdravé pleti je vhodné používat přípravky stejné kosmetické značky a řady. Vaše nejvyšší nároky jistě uspokojí přípravky kosmetiky GREEN LINE 1+4, které zajišťují optimální rovnováhu vlhkosti ve všech vrstvách kůže a zároveň dodávají pleti potřebnou výživu i péči. Výsledek? Zářivá a hebká pleť.

V nabídce jsou 24hodinové hydratační krémy HYDROACTIVE OPTIMALE pro všechny typy pleti a HYDROACTIVE INTENSIVE pro suchou pleť. Čistící mléko + tonik 2 v 1 pleť zároveň čistí i tonizuje a je určen pro všechny typy pleti.

V průběhu dubna a května bude řada GREEN LINE 1+4 rozšířena o novinky: oční krémový gel a 24hodinový výživný krém VITAMIN KOKTEJL Aplus a hydratační pleťovou masku.

Nechte se zlákat a bojujte proti prvním vráskám spolu s GREEN LINE 1+4.