„Na Tinderu jsem se seznámila s klukem, který vypadal super. Neměl na Tinderu jen jednu fotku, to totiž vždy zavání něčím fejkovým, ale hned několik a na všech vypadal moc sympaticky. „Matchli“ jsme se a začali si psát,“ vypráví svůj Tinder příběh Lucie.
 
„Většinou hned z online konverzace člověk pochopí, jestli si s dotyčným bude rozumět nebo ne, takže o to spokojenější jsem byla, když šlo vše jako po másle. Začalo to klasicky přes naše koníčky, práci atd. a pokračovalo to do hlubších a zajímavějších témat,“ pokračuje Lucie.

634e8aa3e88f6obrazek.jpg
Foto: Shutterstock
 
„Z toho kluka jsem byla nadšená, byl vtipný, studovaný a působil fakt mile. Po pár dnech se mě zeptal, jestli si nebudeme psát na jiné sociální síti a i když jsem na to většinou opatrná, tady jsem to riskla. Vyměnili jsme si Instagram a pokračovali v konverzaci tam,“ říká Lucie a dodává, že z fotek na Instagramu se dá o člověku ledacos vyčíst.
 
„Domluvili jsme si schůzku, protože vše vypadalo super. Hrozně jsem se těšila, protože už z těch pár dnů jsem vycítila, že by to možná mohlo být ono. Byl pozorný, psal mi na dobrou noc i dobré ráno a zkrátka se mi moc líbil. V den naší schůzky mi řekl, že pro mě má dárek!“ popisuje Lucie, která se o vše dělila i se svými kolegyněmi v práci. Ty byly prý trochu překvapené, že je to zvláštní, hned takto něco kupovat. Kytka je něco jiného, ale zrovna dárek?
 
„Od kolegyň jsem se nenechala odradit a na schůzku dorazila dokonce o něco dřív. Měli jsme sraz v jedné hospodě, a tak jsem si objednala pivo. Zrovna jsem upíjela, když do hospody nakráčel on, s obrovkou růžovou krabicí. Málem jsem to pivo vyprskla, jak moc v šoku jsem byla. Tinder kluk vypadal trochu nervózně, ale rovnou mi dárek předal, objednal si pivo a čekal, až ho rozbalím. K mému překvapení to byl velký růžový plyšák,“ popisuje Lucie se smíchem.
 
„Ten plyšák byl boží, mám jednoho podobného dokonce na Instagramu ve starých postech, takže to musel zjistit scrolováním až úplně dolů... Měla jsem z toho radost, i když musím říct, že to na mě trochu vyvinulo tlak a nervozitu. Přeci jen, kdo prolézá všechny fotky na Instagramu, aby věděl, co dotyčnému koupit? Dál jsme si ale povídali a konverzace už neplynula tak příjemně, jako na sociálních sítích, byla tam prostě trochu jiná atmosféra. V jedné trapné chvilce ticha jsem si tedy znovu vzala plyšáka do ruky, abych měla nějaké téma, o kterém mluvit, a najednou mi došlo, že je navoněný. Přičichla jsem si blíže a zjistila jsem, že je nastříkaný pánskou voňavkou,“ pokračuje Lucie, která se na to hned zeptala svého protějšku. Ten se prý rozpačitě usmál, zčervenal a přiznal, že ho nastříkal svoji vůní, aby se k němu mohla večer tulit a myslet na něj.
 
„Přišlo mi to strašně divné, už jen dávat dárek na prvním rande… Ale ještě ho navonět? Nedala jsem na sobě nic extra znát, ale bylo mi to nepříjemné. Témata i dál postupně docházela a vlastně jsme se krátce na to rozloučili. Doma jsem pak obepsala všechny kamarádky a známé, co na to říkají. Někdo říkal, že je to asi romantik, někdo jiný zase, že na to jde moc “hrr" a že bych to měla radši skončit,“ končí pomalu mladá žena svoje vyprávění.
 
„Dala jsem mu nakonec ještě šanci. Hned druhý den mi ale napsal, že by se se mnou zase chtěl vidět a že pořádají rodinnou oslavu a chtěl by mě představit svým rodičům. To jsem okamžitě hodila zpátečku a řekla, že tudy cesta nevede. Dala jsem mu jasně najevo, že to asi není vztah, který bych hledala, ale byl neodbytný, neustále mi vypisoval, i když jsem ho ignorovala. Nakonec skončil mezi bloknutými profily a jsem ráda, že jsem veškerý kontakt utnula hned na začátku,“ zakončuje Lucie, která doufá, že příští rande už půjde trochu pomaleji…

Zdroj: Respondentka Lucie