Sháněla jste někdy podprsenku extrémní velikosti? A k tomu kalhotky na útlé boky? Své potíže s nakupováním spodního prádla mi popsala čtenářka Karinečka...


Přeji všem krásný den.

Nakupování spodního prádla si užívám až teď, dalo by se říci na stará kolena (i když pravda zase tak stará nejsou). Jak totiž říká moje drahá polovice, před více než 30-ti kily se mi moc dobře nenakupovalo. Moje postava nikdy nebyla dokonalá, čímž docházelo k nepříjemným situacím. Kalhotky sice bylo potřeba velikosti bombarďáků, ale to nebylo nic proti nakupování podprsenek. Ne ve všech obchodech mají zavedeno kombinování různých velikostí spodního prádla a když už jsem náhodou natrefila na kalhotky použitelného tvaru, materiálu a barvy, podprsenka byla s prominutím tak na bradavky. Když jsem našla podprsenku, která mi seděla, kalhotky byly tak na dva zadky, dokonce i můj lety vypracovaný špek v nich plaval. A tak jsem spodní prádlo nakupovala opravdu s nechutí, v případě nejvyšší nouze a snad nikdy jsem neměla prádlo vyladěné do detailu, tak jak bych si představovala. Podprsenku jsem potřebovala velikosti 95E, což si všechny zcela určitě dovedete představit, jak vypadala. Že bych v našem jednom obchodě s prádlem sehnala nějakou podprsenku, třeba krajkovou, kterou jsem vždycky chtěla, s tím jsem se mohla rozloučit. Ve své velikosti jsem koupila maximálně podprsenku, kterou nosila moje babička ve stáří. No zkrátka žádná erotika. Manžel vždycky říkal, ať navštívím sportovní potřeby a koupím padák, že ho seženu snadněji než podprsenku pro svoje astronomické vnady.

Jak jsem již jednou psala, před rokem jsem si řekla dost, svoje špeky už tahat nebudu a podařilo se mi zhubnout 34 kileček. Moje postava ani teď není dokonalá, kůže se jaksi zapomněla scvrknout, ale problémy s nakupováním prádla mávnutím kouzelného proutku zmizely. Sice někdy stále kombinuji velikosti, ale výběr je rozhodně lepší ve velikosti 36 než 48. Padáky už dneska také nepotřebuji, stačí rázem velikost 80D, což není takový problém sehnat. A tak jsem si konečně ve svých 34 letech začala kupovat prádlo, které jsem vždycky chtěla nosit a nikdy nemohla. Ten pocit, když stojím v obchodě a mám si z čeho vybrat je úžasný. Zrovna minulý týden jsem si udělala radost a koupila podprsenku, kolem které jsem chodila dřív jenom po špičkách a ani jsem se neodvážila zeptat prodavačky, jestli ji nemají ve velikosti stanu. Konečně si tak připadám jako ženská, co může doma dráždit manžela i něčím jiným než dobrým jídlem a je to moc fajn. Všechno bývalé prádlo jsem vyhodila a nechala jsem si jenom jedny bombarďáky jako strašáka a upomínku na dobu snad už minulou.

Karinečka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne

Pište mi vy vaše historky se spodním prádlem, nemusí být s douškou erotiky - určitě se vám stalo třeba něco komického. Posílejte i fotky vašeho oblíbeného prádla. Diskutujte pod novinkami nad tím, jaké prádlo považujete za skvělé a jaké byste na sebe nikdy nevzala.

A chcete-li vyhrát, ale nemáte zrovna psací slinu, odpovězte na dnešní jednoduchou otázku!

VYHRÁT DNES MŮŽETE LUXUSNÍ CENY V CELKOVÉ HODNOTĚ 3.150 KORUN!

Reklama