Čtenářka eli.emanuela sice svůj plán pomsty nakonec nezrealizovala, ale sní o ideálním trestu pro nevěrného manžela, který putuje po internetu. Díky eli.emanuelo, ten text znám a opět jsem se dobře pobavil.  

Nejsem mstivý člověk. Chci spravedlnost, což ale neznamená, že jí pomůžu něčím, co není zrovna košer (např. anonymním udáním). Jsou situace, kdy se snažím o odpuštění, uzavření minulosti, netrápit se tím. Ne vždy se mi to daří, stává se, že se situací trápím a vnitřně užírám. Snažím se být nekonfliktní, aby k nepříjemným situacím nedocházelo. I když - není člověk ten, aby se zavděčil všem...

Dříve jsem měla krapítek jiný pohled na věc a nějakou tu pomstu plánovala. Týkalo se to jednoho ne zrovna citlivého mladíka, který si myslel, že mne ohromí svým namakaným tělem a já mu nadšeně padnu do náruče, možná i postele. Nestalo se, a s každým dalším setkáním se společnými přáteli, kdy jsem mu nevěnovala takovou pozornost, jakou by chtěl, se stupňovalo jeho necitlivé, dalo by se možná i říci surové chování. Tu mi zastoupil cestu a nechtěl mě nechat projít, leda bych se kolem něj protáhla, tu mě silně chytil za ruku a smýkl se mnou (ruka týden bolela, o modřině nemluvě), ...

Měla jsem sto chutí mu něco provést. A protože jsem na něj fyzicky nestačila, rozhodla jsem se pro nenápadnou pomstu. Protože jsem se v té době starala o pohoštění, způsob pomsty se přímo nabízel. Rozhodla jsem se, že mu do jídla přimíchám projímadlo. Domlouvala jsem si to s kamarádkou - zdravotní sestřičkou. Jednak by mi sehnala vhodné projímadlo, jednak bych dle jejích instrukcí měla jistotu, že to nepřeženu a mladíkovi neublížím, jen mu trošku znepříjemním život. K pomstě nakonec nedošlo. I když bych mu tak ráda něco provedla, nepřišlo mi to správné.

I když - pomsta se dá vykonat i elegantně, nenápadně a bez újmy na zdraví. Níže kopíruji můj oblíbený text, který koluje na internetu. Možná ho také znáte. Aneb - jak se pomstít nevěrnému manželovi... :)

Tomuhle se říká dokonalá pomsta ...

První den si sbalila všechny osobní věci do krabic a kufru. Příští den si zavolala stěhováky, aby jí věci odvezli. Třetí den si naposledy sedla ke stolu v krásné jídelnu, zapálila si svíčku, pustila si klidnou hudbu a pochutnala si na kupě krevetek, kaviáru a lahvince vína. Po večeři naposledy navštívila každý pokoj v domě a do každé tyče na záclonu vložila napůl snědenou krevetku namočenou v kaviáru. Pak uklidila kuchyň a odešla. 
Krátce nato přišel manžel se svou novou přítelkyní a byli velmi šťastní.
Po několika dnech začal dům pomalu, ale nepříjemně páchnout. Vyvětrali, vyčistili koberce, prohlédli otvory, jestli tam není mrtvá myš. Nakonec vyměnili koberce, vymalovali, všude rozložili vonné věcičky. Nic nepomohlo, přátelé je přestali navštěvovat, služebná odešla, opraváři odmítali přijít do domu... Nezbývalo, než dům prodat. 
Po měsíci o dům stále nikdo neměl zájem a odmítla s nimi pracovat i realitní kancelář. 
Konečně si museli vzít vysokou půjčku a koupit jiný dům. 
Bývalá manželka zatelefonovala a ptala se, jak se daří. Soucitně vyslechla ságu smradlavého domu. Taky podotkla, že se jí po tom domě velmi stýská, a že by byla ochotna snížit částku, na kterou má podle rozvodového řízení nárok, výměnou za ten dům. 
Manžel si uvědomil, že jeho bývalá žena neví, jak moc ten dům smrdí, vycítil příležitost a svolil jí ho prodat za desetinu toho, jakou měl dům hodnotu, za podmínky, že podepíše veškeré papíry hned ten den. 
Žena souhlasila, během hodiny manžela navštívil právník s podepsanými papíry. 
Po týdnu bývalý manžel se svou novou přítelkyní s úsměvem na tváři sledují stěhováky, jak jim balí vybavení domu... včetně těch záclonových tyčí! 

eli.emanuela
Text nebyl redakčně upraven


Dnešní téma je:

Pomsta bude (byla) sladká!

  • Ublížil vám někdy někdo a vy jste mu to vrátila?
  • Plánujte nějakou pomstu?
  • Potřebujete se sladkou pomstou poradit?
  • Jaký to byl pocit? Dobrý, nebo špatný?
  • Litujete nějaké pomsty?
  • Nebo vám je msta cizí?
  • Věříte, že se vám msta, může vymstít?

Vše směřujte na

redakce@zena-in.cz

A jedna z vás získá úžasně dobrou bonboniéru ve tvaru srdce s pralinkami s náplní nugátovou a oříšky od Milky.

cokolada milka

Reklama