Ačkoli čtenářka Dessy na předtuchy nevěří, stala se jí nedávno velice podivná věc. Z nicčeho nic se jí udělalo špatně a vzpomněla si na syna...

... jak tohle vyprávění o synovi čtenářky Dessy dopadne, to si můžete přečíst níže.


Předtucha, náhoda, ve které příliš nevěřím?

Ale tohle je čerstvé, stalo se to minulou neděli odpoledne, takže jsem to ještě nezapomněla a asi nějak ani nezapomenu.

Syn s manželkou odjeli a my po několika týdnech denních honiček a stresů všeho druhu až docházelo ke konfliktům, jež doma nevedeme, jsme měli tak nějak všichni dost.

Manžel usnul, není divu, vždyť jsme poslední dny skoro nespali, dcera také a já šla ven, kde jsem se rozložila s knihou do stínu na sedací pytel.

Chvíli jsem četla, ale jak se dalo očekávat, netrvalo to dlouho a začala jsem klimbat taky, ač jsem se povzbuzovala energydrinkem. Mobil jsem měla u sebe, stejně jako pití a knihu. To mi ke štěstí a relaxu stačilo.

Jenže. Najednou jsem z příjemné mrákoty pocítila divné pocity kolem žaludku, neklid a vůbec jsem nevěděla proč. Doma vše v pořádku, už jsem byla zase zcela akční, vše proběhla, nikde nic.

Vzpomněla jsem si na syna a měla pocit, jakoby na mne volal.

Popadla jsem mobil a zavolala jeho ženě, ta spala též. Jenže v autě, přičemž už měli být 2 hodiny doma a to mne udivilo, že slyším auto.

Dál jsem se už jen divila, ale strach to nebyl, ani úzkost, ta mne opustila.

Syn se dostal do kolony, kde stáli dlouhou dobu, pak popojížděli a i na něho dopadala únava, nemluvě o dusnu, který ten den bylo.
Docela se vytřeštil, že volám, protože měl podobné pocity, kolona se rozjížděla, on z toho stání byl už tak na usnutí a v tom si na mne nějak vzpomněl. Jen se tak stalo, zazvonil můj mobil. Byl překvapen, jak to, že vím, že na mne zrovna myslí (jestli už to nebyl sen).

A měl namále. Patrně upadal do mikrospánku a mobil ho probral, tak tak, že nesjel do svodidel či jiného auta...

Trochu mám pocit, že tahle akce zabránila nějakému - neříkám neštěstí, ale nepříjemnosti zcela jistě. Člověk netuší, co se vlastně mohlo stát, známe dálnice, některé řidiče a únavu za volantem!

Nebudu k tomu psát více, ať si každý udělá úsudek sám, máme vlastní rozum i zkušenosti.
Sice tohle jsem ještě nezažila, ale podivné věci se stávají dost běžně. Možná si ani nevšimnem, co s čím má souvislost.

Tak raději předtuchy než neštěstí vám přeje

Dessy

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Soutěžní obrázek: Co jsem rozřezal?

soutez

Téma dne 22.6.2012: Máte šestý smysl?

  • Měla jste někdy tušení?
  • Cítíte v kostech, že se nějaká událost stane?
  • Dostáváte od „Osudu“ varovné signály?

Popište mi konkrétní příběhy, které se vám staly a vy jste tušila, že to tak dopadne, ať už to dopadlo dobře či špatně. Příspěvky mi posílejte do redakční e-mailové schránky (viz níže), a to nejpozději 22.6.2012 do 15.00 hodin. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít šanci na uveřejnění a také šanci na získání dárku, kterým je tentokrát vpravdě osudová hra - dřevěné Šachy od firmy Albi.

sachy

Reklama