Graf přiletěla do Čech kvůli nedávnému vystoupení na koncertě Leony Machálkové, která slavila 30 let na hudební scéně a také zde má pracovní aktivity ve své nadaci. Mimo jiné přijala nabídku zazpívat státní hymnu, a to rovnou v prostorách k tak slavnostní písni nejurčenějším, na Pražském hradě.

649e9db52c1ebobrazek.png

„Zpívala jsem zde již podruhé a musím říct, že to byl opět krásný zážitek,“ řekla po vystoupení zpěvačka a dodala: „Je navíc velmi obohacující setkat se s tak významnými podnikateli, kteří ve světě byznysu něco dokázali. Člověk tak naváže nová přátelství a kontakty.“

Lenka Graf totiž založila v roce 2017 Nadační fond Energie pomáhá. Jeho posláním je dlouhodobá a systematická podpora projektů zaměřených na vzdělávání, zdravý životní styl a umělecké aktivity dětí po celé České republice. Nad rámec svého dlouhodobého cíle se podílí i na charitativních aktivitách, které vznikají jako reakce na aktuální dění ve společnosti.

A vzhledem k současné situaci na energetickém trhu i zde hrálo toto téma velkou roli. „Události v ekonomice v posledních letech přinášejí řadu změn a nových trendů. A odrazilo se to i v žebříčku CZECH TOP 100, včetně příček nejvyšších. Lídr žebříčku Energetický a průmyslový holding se svými tržbami již blíží bilionu korun,“ řekl čestný předseda CZECH TOP 100 Jan Struž.

649e9dc459d81obrazek.png

Mnoho společností umístěných v CZECH TOP 100 se taktéž jako Lenka Graf věnuje charitativním činnostem. Proto pro umělkyni nebylo těžké navázat hovor. „Při své práci potkávám opravdu mnoho zajímavých osobností a zde bylo mnoho podnikatelů stejného smýšlení jako já, proto mám tyhle akce ráda, může z nich vzejít mnoho dobrého,“ usmívá se blonďatá diva, která měla možnost se na události také setkat s virtuózem Pavlem Šporclem nebo frontmanem kapely Olympic Petrem Jandou. Ten dostal od CZECH TOP 100 ocenění osobnosti století.

Reklama