K měsíci září patří neodmyslitelně vinobraní a s tím spojené slavnosti vína. Ty probíhají po celé naší republice, ani hlavní město Praha není výjimkou.

I v Praze můžete zažít vinobraní

V malebném zákoutí pražské Kampy proběhne v sobotu 22. září čtvrtý ročník Malostranského vinobraní, při němž se mohou návštěvníci zúčastnit dnes již tradiční sklizně „malostranského vína“.
Až do pozdních večerních hodin zde bude probíhat ochutnávka burčáků a vín předních vinařů z Moravy a Čech, kteří přivezou i domácí klobásky a slivovici.

kampapark

f

Čtvrté malostranské vinobraní má podtitul Dozvuky Horňáckých slavností.  V netradičním prostředí Kampy tak můžete nasát jedinečnou atmosféru Horňáckých slavností, které se již dlouhá desetiletí konají na Hůrce v moravské obci Velká nad Veličkou.

houslisti

priuv

Program vinobraní začíná ve 14.00.

Jako hosté se představí Hudecká muzika Martina Hrbáče, Horňácká cimbálová muzika Petra Mičky, gajdoš Ivan Urbánek a hudci a řada dalších
Dalšími kdo vystoupí na vinobraní, budou i pražští hudebníci Vladimír Merta a Ondřej Havelka.

Kromě hudebního programu bude v prostorách Kampy připraven pro děti skákací hrad a pro jejich rodiče minibazárek, který se bude nacházet na zahradě Komunitního centra Kampa.

kampadva

VSTUP JE VOLNÝ!

hrozen

Tak neseďte doma a vydejte se na 4. ročník Malostranského vinobraní, kde vám rozhodně nenalejí „víno pro Pražáky“ :)

poskytnuté fotografie: Agentura AV
www.malostranskevinobrani.cz

Reklama