Hezký den všem ženám-in,
musím se podělit o to, jak jsem měla svého muže předurčeného. :o)
Bylo mi 14, když jsme byli s rodiči na pouti a já si za 3 Kč koupila u stánku horoskop podle znamení narození. Psalo se tam, že dívka v tomto znamení má jasný melodický hlas, hezké velké oči atd. Muže si vezme světlovlasého, s modrýma očima a budou spolu mít 3 děti. Prožijí spokojený život a jejich děti jim budou dělat radost.

,,Oči a hlas, to by souhlasilo, ale líbí se mi tmavovlasí," říkala jsem si tenkrát.

Za 4 roky jsem ho potkala. Nebyla to láska na první pohled, alespoň ne z mé strany. Asi půl roku nato jsme spolu začali chodit. Po nějaké době jsem mu ukázala horoskop, který jsem měla stále schovaný, a on se smál.

V prosinci to bude 12 let, co jsme spolu začali chodit a 11.9. jsme měli sedmé výročí svatby. Děti máme 2 a já bych u toho zůstala.

A šťastní jsme. Co myslíte? Náhoda? Ale hezká.
edith1975

P.S.: V práci jsem se setkala taky s věštěním, ale to nebylo optimistické. Před mateřskou jsem dělala na dopravních nehodách. Měli jsme smrťák na motorce, kdy spolujezdkyně byla na místě mrtvá. Když si její dcera přebírala věci, řekla mi: „Ona byla u kartářky a ta jí řekla, že nemá jezdit na motorce. Maminka se tomu smála, protože neměla řidičák. Pak se seznámila s přítelem, který měl motorku. Dnes poprvé na ni sedla jako spolujezdec."


Ta první příhoda je daleko veselejší, i když s opravdovým věštěním opravdu nemá moc společného.:) Jinak, jestli to správně chápu, jste s manželem od sedmnácti let! To je tedy výkon, blahopřeju. To by asi nevěštil nikdo.:)

Ta druhá příhoda už se tajemna týká daleko více. Je složité nesmát se všem radám, které dostáváme, že bychom neměli to a to. Ale pak se objeví podobný příběh a člověku přeběhne mráz po zádech. Co kdybych to byl příště já?

A co vy? Taky máte podobné historky? Čekám na ně na adrese redakce@zena-in.cz

Reklama