Péče o pleť je v zimě velmi důležitá, protože neustále změny teplot na naší pokožku nepůsobí příznivě. Mráz způsobuje napětí a pobyt ve vytopené místnosti pleť dehydratuje. Tyto příčiny pak mají za následek to, že pleť je vysušená, má sklon k větší tvorbě vrásek a celkově ztrácí elasticitu. Pokud chcete těmto problémům předejít, o pleť se denně pečlivě starejte. Přinášíme vám tipy od Mary Kay, které vám s péčí pomohou.

Mary Kay

Extra zvláčňující noční krém od Mary Kay

Mary KayExtra zvláčňující noční krém pomáhá udržovat přirozenou vlhkost pleti a hydratovat vysušené partie těla. Můžete ho použít na všechny typy pleti a partie těla, včetně rukou, loktů a chodidel. Mary Kay® Extra zvláčňující noční krém je voňavý, průsvitný hydratační krém, který pomáhá udržet přirozenou vlhkost pleti a hydratovat suché partie.

Více informací najdete zde.

Broskvová sada Saténové ruce

Mary KayKrásně voňavá broskvová sada Saténové ruce je jednoduchý třífázový systém, díky kterému se budou vaše ruce cítit jako v bavlnce, svěží a jemné na dotek. Péče a ochrana rukou vydrží i po několika umytích. Sada obsahuje Změkčující krém na ruce bez parfemace, Broskvový peeling na ruce a Broskvový krém na ruce – vše zabaleno v krásné, dárkové taštičce – vhodné jako dárek pro ženy, muže i teenagery.

Více informací najdete zde.

Little Gifts Sada balzámů na rty

Mary KayPřihoďte si do kabelky jemné, voňavé balzámy na rty ve třech sladkých příchutích k zulíbání. Balzámy vám dokáží hydratovat vaše rty až po dobu šesti hodin. Navíc jsou vyráběny ve skvělých příchutích: Vanilla Berry, Vanilla Mint, Vanilla

Více informací najdete zde.

Když je venku taková zima jako teď, na pleti se usazují nečistoty, které běžným odličováním neodstraníte a hydratační krém ani make-up nedrží tak jak by měl. Pro tyto případy Mary Kay vyvinula Skinvigorate™ Barevný čisticí kartáček.

Mary KayKartáček jemně masíruje pleť a přitom odstraňuje nečistoty. Zároveň zlepšuje vstřebávání dalších přípravků péče o pleť. Dokonce i make-up se nanáší snadněji a rovnoměrněji. Při pravidelném používání kartáčku bude vaše pleť vypadat mnohem lépe než předtím.

Více informací najdete zde.

 

Pokud si chcete v těchto chladných dnech udělat radost a vyhrát s Mary Kay, zapojte se do soutěže o Parfémovou vodu Forever Diamonds.

Soutěž najdete ZDE.

Reklama