Milá Jano.12345678, děkujeme za příspěvek. Když člověk najde pohled ve schránce, je to prostě nejvíc, vykouzlí to úsměv na tváři a zvedne náladu, že si na vás někdo jen tak vzpomněl. Krásný den!


Pohlednice mám velmi ráda, neboť už jako dítě jsem se těšila na vybírání pošty ze schránky a každý pohled byl milým překvapením mezi denním tiskem či úředními dopisy. Vždy na mě každý dýchl svou tajemností, pro koho asi je, odkud jej kdo posílá a co nám pěkného píše. Takže ihned jsem vždy začala zkoumat obrázek, kochat se krajinkami, městy, potom jsem netrpělivě zkoumala, zda je pro mě, a když ne, alespoň jsem si prohlédla známku na pohlednici.

Dnes jsem ráda, když si s bratrem, švagrovou, rodiči či kamarádkou na sebe vzájemně vzpomneme a pošleme si pozdrav z dovolené, kam všichni rádi jezdíme. A protože jsem na mateřské dovolené s malou dcerou, už teď se nemůžu dočkat, až zas půjdu do práce, našetřím na dovolenou a podíváme se na nová místa, odkud zas budu moci pozdrav zaslat.

Do té doby alespoň občas pošlu SMS či e-mailovou zprávu, kde si napíšeme, co je nového, a jak se máme či se vzájemně navštívíme a popovídáme si. :)

jana.12345678

pozn. redakce: text nebyl redakčně upraven

Téma dnešního dne: Posíláte z cest papírové pozdravy, nebo SMS?

  • Posíláte rádi svým blízkým pohlednice?
  • Nebo raději píšete esemesky nebo ememesky?
  • A máte radost, když vy najdete ve schránce pohlednici?
  • Co si myslíte o zasílání pohlednic?
  • Cestujete ráda?
  • Kam jedete letos na dovolenou?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá kosmetiku Dermacol: Revitalizační tělové mléko Sicilská pistácie, hydratační make-up Imperial a dlouhotrvající rtěnku...

derma

Prosím, další příspěvky už neposílejte. Děkuji!

 

Reklama