A víte, že už se na tu podzimní eleganci docela těším?

Když se tak dívám na fotky nových podzimních trendů, už se začínám poohlížet po svých černých  hadřících, které čekaly na novou příležitost. Sice jsem černou tak úplně k ledu nedala a nosím ji třeba i v parném létě, ale lidi kolem mě si trochu klepou na čelo. Uznávám, že létu sluší i jiné barvy, ale sama za sebe musím říct, že se jich brzy přejím. Na barevné věci dostanu někdy chuť jako na ovocnou zmrzlinu, někdy neodolám a něco si koupím, ale nic naplat, přestanou mě rychle rychle bavit. Zato černá se mi neomrzí snad nikdy. Dá se skvěle kombinovat nejen s jinými doplňkovými barvami, ale i sama se sebou. „Černá s černou?" ptáte se?

Ano, krásně vyniká v kontrastech: Když vedle sebe dáte výraznou strukturu a hladký povrch, lesk vedle matu, neproniknutelnou hustotu a dráždivý transparent, dostanete vlastně nevídanou barevnost.
V černé skvěle vynikne nová silueta, která má být na příští sezonu objemná. Ale není se čeho obávat. Objem nebude v tuhých, nýbrž ve splývavých a jemných materiálech, takže spíš zakryje nežádoucí špíčky, než aby je zdůrazňoval.

Co se bude dále nosit? Zůstávají legíny, ale vždycky doplněné delší tunikou nebo sukní. Mnohým se tato kombinace zdá přitažená za vlasy, ale je to docela fajn řešení pro ženy s pěkně tvarovanými lýtky, ale macatějšími stehny. Černá přece zeštíhluje.

Zůstávají výrazné lesky, kovové efekty a opět se začíná prosazovat minimalismus. Černá toho přece moc nepotřebuje, že?

Jaký máte vztah k černé?
Je vaší oblíbenou barvou, nebo se bez ní rády obejdete?
Co vám na novém podzimním trendu vadí nejvíce?
Co vás zaujalo?
Napište mi.