Účinným pomocníkem je Mediderm, ucelená řada napomáhající léčbě lupénky, atopické dermatitidy i ekzémů. Jde o zdravotnické prostředky dostupné výhradně v lékárnách a na lékárenských e-shopech, jejichž účinnost ověřily klinické studie. Prostředky Mediderm jsou hypoalergenní, vhodné i pro miminka, již od 1. měsíce života.
5fa2a8dc26b4aobrazek.png
Mediderm® KRÉM: Vyživuje a vytváří ochrannou vrstvu

5fa2b97e9ad5eobrazek.pngPravidelným promazáváním krémem Mediderm® se pokožka trpící lupénkou, ekzémem či atopickou dermatitidou promašťuje i hydratuje. Krém pomáhá zklidnit pocit pálení či svědění. Díky obsahu vysoce stabilní vazelíny, Petrolatum, vytváří na povrchu pokožky ochranný hydrofobní film zadržující vodu. Pokožka získává měkkost a pružnost. Přípravek eliminuje nadměrné odlupování a praskání, zvyšuje přirozený regenerační proces a chrání před dalším poškozením pokožky. Krém se vstřebává, nezpůsobuje pocit mastnoty a neznečišťuje oděv ani ložní prádlo. Krém Mediderm® je zdravotnický prostředek s hypoalergenním složením vhodný i pro miminka, již od 1. měsíce života. Tři různé objemy: 100 g, 500 g a největší 1 kg, umožňují přizpůsobit balení přípravku aktuálním potřebám. Více na www.mediderm.help, Instagram/Facebook: MedidermHelp.
5fa2a905ef87dblobid0.png

Mycí emulze Mediderm®: Jemně myje, nedráždí

5fa2b9b089b37obrazek.pngHydratační nepěnivá mycí emulze Mediderm byly vyvinuta speciálně pro péči o suchou a podrážděnou či nemocnou pokožku při lupénce, ekzému a atopické dermatitidě. Jemně pokožku čistí, zároveň udržuje optimální úroveň její hydratace, předchází nadměrnému vysoušení a odlupování pokožky. Účinná složka, Paraffinum Liquidum, vytváří na pokožce lipidový ochranný povlak, Glycerin ji zvlhčuje. Je součástí ucelené řady napomáhající léčbě zánětlivých dermatóz. Emulze je hypoalergenní, vhodná i pro kojence. V prodeji v balení s pumpičkou o obsahu 250 g. Více na www.mediderm.help, Instagram/Facebook: MedidermHelp.

Pojďte s námi testovat krém a mycí emulzi Mediderm pro citlivou pokožku.

Anketu můžete vyplnit ZDE

Více na Mediderm.help, kde můžete požádat i o vzorky zdarma. Mediderm poptávejte v lékárnách a na lékárenských e-shopech, např. Drmax.cz, Benu.cz, Biotika.net. Sledujte nás na Instagramu a Facebooku, profil MedidermHelp.
5fa2a94b18d4bobrazek.png

Reklama