Podzim na kole? No jasně!!! Přece, když léto skončilo, nebudeme sedět už teď za pecí!!!! Napište nám, jak si užíváte jízdu na kole, a vyhrajte právě teď!

 

 

 

Léto nám sice už zamávalo na rozloučenou, ale ještě stále je příjemné počasí pro aktivity, jakou je například jízda na kole. Jízda na kole je v současné době velmi vyhledávanou aktivitou, a to nejen pro sportovně založené typy, naopak, dá se říci, že kolo zasáhlo většinu lidí.

 

Na kole nevyrážejí jen sportovní nadšenci, ale také lidé, kteří se chtějí projet jen tak pro radost. Odreagovat se, pročistit si hlavu, přijít na jiné myšlenky. Zažít legraci s partou, se kterou vyrážejí, nebo pro dobrý pocit, že je celá rodina včetně dětí pohromadě… Nesledovat počet ujetých kilometrů, nestresovat se, že už nám docházejí síly. Spousta lidí vyráží na kole si jízdu užít!

 

Jak si užíváte na kole vy??? Napište nám a vyhrajte balíček! Právě dnes!

 

Jak jste na tom vy??? Jaké máte oblíbené cyklotrasy, kam vyrážíte, jaký máte zajímavý tip???? Jak na vás působí jízda na kole??? S kým nejčastěji jezdíte?? Napište nám to pod tento článek!  Jeden z příspěvků získá kosmetický balíček Fa! 

 

 

Náš tip na kolo, které ocení ženy J

 

ASL – AUTHOR SPORT LADY je koncept tvorby dámských sportovních kol,  cyklistických doplňků a oblečení, výhradně určených pro sportovně orientované cyklistky.

 

ASL respektuje specifické ženské anatomické parametry a zároveň uspokojuje požadavky na designové ztvárnění jednotlivých kol a příslušenství, reflektující aktuální módní trendy.

 

Společnými a určujícími rysy ASL konceptu v oblasti konstrukce horských kol jsou:

- geometrie rámu -  zkrácená stavba rámu, snížené uložení středového složení, specifické úhly rámových trubek, umožňující agresivní sportovní jízdu, při zvýšení ovladatelnosti celého kola

- odpružená vidlice - vybavená měkčími elastomery a pružinami, respektující nižší hmotnosti cyklistek

                       - sedlo – sportovní, s gelovou vystýlkou

                       - představec – kratší, s vyšším úhlem stoupání

- držátka – z tvrzené pěny, pro komfortnější úchop

- řídítka – kratší, pro užší ženská ramena 

 

Author MODUS ASL

Horské kolo s dámskou úpravou geometrie pánského rámu ve velikostech 16“, 18“ a 20“ je

postavené na duralovém rámu COLUMBUS ZONAL s integrovaným hlavovým složením RITCHEY doplněném odpruženou vidlicí MANITOU AXEL ELITE s měkčími pružinami.

27rychlostní řazení SHIMANO DEORE doplňuje měnič a V-brzdy SHIMANO LX. Modus je obutý do plášťů PANARACER SPEED BLASTER a ostatní komponenty nesou značky AUTHOR a RITCHEY. Samozřejmostí v této třídě kol jsou nášlapné pedály AUTHOR. K pohodlí přispívají i pohodlná pěnová držátka a sportovní dámské sedlo Author Sport Lady.

Cena 25 990 Kč.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Basic ASL, Kinetic ASL, Traction ASL a Modus ASL představují širokou platformu dámských sportovních horských kol, která by měla uspokojit co nejširší spektrum cyklistek.

 

 

Více informací o jízdních kolech a doplňcích značky AUTHOR získáte na www.author.cz