Ačkoliv je léto v plném proudu, butiky už se plní podzimními kolekcemi. Byla jsem se podívat, co se bude nosit, abych vás mohla včas informovat. Jedním z hlavních témat nastávajícího podzimu bude určitě kostka.

Nechci vás strašit podzimem, když je ještě léto, ale móda se neptá a pádí kupředu. Má to i své výhody. Letní kolekce jsou ve slevách, takže si můžete nakoupit spoustu oblečení, které ještě unosíte. Zároveň se můžete pokochat novými barvami a vzory kolekcí pozdně letních a ranně podzimních.

Udělala jsem pro vás průzkum v Obchodním Centru Chodov a můžu vám přislíbit, že se máte na co těšit. Prošla jsem několik butiků, mezi nimiž nechyběl můj oblíbený Tatuum. Jak je pro tuto značku typické, opět hýří barvami, takže ani na podzim nemusíte vypadat smutně a ponuře. Na rozdíl od jásavých letních odstínů dominují zemitější tóny, které k babímu létu a podzimu prostě patří. A stejně jako v barvách, tak i ve vzorech můžete čekat příjemné změny. Květinové dezény vystřídaly proužky a hlavně kostky. Zaujaly mne hlavně v kombinaci barev bordó s černou, ať už na sukních šatech, nebo košilích.

Takže, milé dámy, pokud inklinujete k tomuto vzoru, vězte, že budete mít z čeho vybírat.

Zdroj foto: Tatuum

Reklama