Západočeská metropole se stává v srpnu na týden nejenom dějištěm festivalu Živá ulice, ale doprovodí jej i třetí ročník dvoudenního prodejního veletrhu autorské módy a designu Plzeň Fashion Days. Uskuteční se 14. a 15. srpna na Náměstí Republiky v Plzni.

dddd

Jak se blíží začátek Evropského hlavního města kultury Plzeň 2015, upírá se k nám nejenom pozornost milovníků umění - hudby či divadla - ale i návrhářů z oblasti módy a designu, a máme radost, že Plzeň Fashion Days se těší stále větší oblibě - každý rok je navštíví několik tisíc lidí. Navíc letos očekáváme návštěvnost blížící se 10 tisícům lidí, jelikož jsme akci z Šafaříkových sadů přesunuli přímo na Náměstí Republiky k hlavní scéně,” říká ředitel festivalu Jakub Vedral.

sss

A právě díky přesunu na Náměstí Republiky si budou návštěvníci moci užít nejenom kvalitní oblečení a design, ale i přední české interprety, jako jsou 100°C, Fastfood Orchestra, Ille, Oldřich Kaiser & Dáša Vokatá nebo Jiří Schmitzer. Oba dva dny bude dodávat skvělou náladu Dj N´zym.

ssss

Během dvou dní se na Plzeň Fashion Days představí přes 30 návrhářů - mezi nimi i známá jména jako LoveMusic, Plazma Lab nebo Zoot.

ssss

Módě se ale festival Živá ulice nebude věnovat jenom 14. a 15. srpna. Už od prvního dne programu 11.8. je na každý den stanoven festivalový dresscode. Začínáme “Zvířecím”, pokračujeme “Dětmi květin” přes “Námořnický” až po “Vlastní výběr”. Výherce z každého dne určí fashion bloggerka. Samotné Plzeň Fashion Days zahájí 14.8.2014 v 14:30 přehlídka značky ZOOT přímo na Náměstí Republiky. Vstup na akci je samozřejmě zdarma.

sss

Multižánrový festival ŽIVÁ ULICE 2014 se koná v centru Plzně již třetí rok a letos od 11. do 17. 8. 2014. Na sedmi scénách během sedmi dní přinese přes stovku vystoupení a interpretů. Jeho návštěvnost se v minulých letech pohybovala okolo 30 tisíc lidí, a stal se tak tradiční a vyhledávanou akcí nejenom v Plzni, ale i v širokém okolí.

Zdroj: Tisková zpráva

Reklama