plavky-2023.jpg
Zdroj foto: Shutterstock

Něžné volánky

Ozdobný prvek v podobě volánků není žádnou novinkou a ani letos se bez něj trendy kousky neobejdou. Dokážou totiž ze zdánlivě obyčejných plavek udělat něžný, elegantní a ženský prvek, který nikdo nepřehlédne. „Velkým plusem této ozdoby je, že si ji mohou dovolit dívky a ženy všech tvarů a typů postavy. Padnou baculkám, hubeným laňkám i menším postavám,” říká Erika Poštolková, módní expertka z Bezvasport. Volánky jsou trefou do černého, pokud chcete zdůraznit své klíční kosti, linii pasu, menší i větší poprsí. Pořiďte si plavky zdobené ve výstřihu, na ramínkách nebo na bocích.  Jen pozor, pokud na některou část těla naopak nechcete upínat pozornost, volánkům v té oblasti se vyhněte.

plavky-1.jpg
1. Trendyol (BezvaSport), 562 Kč/ 2. Shiwi (Zalando), 1 321 Kč / 3. s. Oliver (About You), 1 529 Kč/ 4. Oysho (Zalando), 1 199 Kč
Zdroj foto: Koláž. Se souhlasem BezvaSport, Zalando, About You

Na pláž jedině sportovně

Jednodílné plavky se již mnoho sezón snaží a přímo křičí do světa, že doba, kdy sloužily pouze k zakrytí problémových partií, je dávno pryč. Pojďme vyvrátit tento mýtus jednou pro vždy. Jednodílné plavky jsou praktické a k sehnání v mnoha různých barvách a především střizích, takže si lze najít ten nejvhodnější pro jakýkoliv tvar postavy. Trend letošní sezony ovšem potěší především sportovně založené jedince. Velkým hitem jsou totiž jednodílné plavky sportovního vzhledu s dlouhým rukávem i zcela bez. „Díky plavkám s dlouhým rukávem nejen, že lépe ochráníte svou pokožku před silou slunečních paprsků, ale klidně můžete ihned vyrazit na plážový volejbal nebo hodinu surfingu. Na druhé straně jednodílné plavky bez rukávů můžete zcela bez problémů kombinovat se sukní nebo šortkami a udělat z nich body,” dodává Poštolková. Zajímavým detailem na jednodílných sportovních plavkách může být výrazný zip, ať už v přední nebo zadní části anebo průstřihy.

plavky-2.jpg

1. Trendyol (BezaSport), 637 Kč/ 2. Roxy (Zalando), 2 290 Kč/ 3. Trendyol (BezvaSport), 637 Kč
Zdroj foto: Koláž. Se souhlasem BezvaSport, Zalando

Ring bikinis

Kování je oblíbeným detailem a pravděpodobně ho uvidíte na více módních kouscích. Tento trend se dostal také k plavkám a to způsobem, který působí velmi luxusně. “Zlaté a stříbrné doplňky na plavkách, které vypadají podobně jako váš oblíbený mohutný řetízkový náhrdelník nebo kruhové náušnice, drží plavky pohromadě a zároveň zdobí tělo. Spojení plavek a doplňku je jednoduše geniální,” říká Erika Poštolková. V případě, že vás tento trend zaujal, ale zlatá barva nepatří k těm oblíbeným, jsou vhodnou alternativou plavky s kroužkem v hnědé barvě nebo v odstínu plavek.

plavky-3.jpg
1. Jette (About You), 1 629 Kč/ 2. Trendyol (BezvaSport), 637 Kč/ 3. Oysho (Zalando), 1 299 Kč/ 4. Bershka (Zalando), 698 Kč
Zdroj foto: Koláž. Se souhlasem About You, BezvaSport, Zalando

Zdroj info: Tiskové informace/ Bezvasport, Erika Poštolková