Já  na babské rady nedám. Když mi bylo 15 let a koukala jsem se do zrcadla, tak mně bylo vždycky špatně z těch pih, co jsem měla na tváři. Myslela jsem si, že mě žádný kluk nebude chtít a že se nikomu nelíbím.
A tak jsem někde vyčetla, že na bělení pih je nejlepší citron. Ale doma žádný nebyl a já chtěla být rychle co nejhezčí a našla jsem kyselinu citronovou. Začala jsem si máčet tváře a co nejvíce třít, aby kyselina měla co největší účinky. A přiznám se, že měla. Nadělaly se mi na tváři krvavé díry. Nikam jsem nemohla snad 2 týdny, než se mi flíčky ztratily. A toho vysvětlování, co se mi stalo!! Každý kroutil jen hlavou. A když se vše zahojilo, co myslíte, že jsem tam měla? Zase ty pihy jako před tím. Nenaštvalo by vás to?

A druhá rada byla od mé tchyně. Ta mně dala zaručenou radu, která jí pomáhá na průjem. A tak jsem to vyzkoušela. Muškátový oříšek nastrouhat a co nejvíce ho sníst. Prosím, nikdo tohle nezkoušejte, málem mě to zabilo. Já byla přiotrávená, viděla trojitě, průjem se nezastavil, ale šlo mi to horem i spodem. Dva dny jsem měla teplotu a ležela jak mrtvola. Do dnešního dne přemýšlím, zda to nebyla nějaká finta od tchyně, aby se mě zbavila???

Nejlepší je nic nezkoušet. Hezký den.


Milá ženo-in,
tak tu první radu jste si trochu přizpůsobila po svém... ale buďte v klidu, ani citron nefunguje.
Ta druhá rada se mi také moc nezdá. Na průjem přece existují mnohem bezpečnější metody.
Ale i tak děkuji za zajímavou zkušenost.

Reklama