Čtenářka BastMetztli se ráda podívá na pěkný pánský zadeček...

Říká se, že na vzhledu nezáleží, ale... Kolikrát jsem šla s někým takhle po ulici, potkali jsme někoho a řekli jsme si buď: "Tohohle potkat v noci v temné uličce, tak se z toho asi po****", nebo: "Tohle je jako vážně chlap???" Na vzhledu příliš nezáleží, ale "extrém", je hold extrém. :-)
Za sebe klidně přiznám, že mi na vzhledu muže do jisté míry záleží. Nelíbí se mi rusovlasí jedinci s bledou tváří, dále pak muži bez zubů či muži s doslova odpudivým chrupem. Člověk, který odrovnává okolí stálým alkoholovým odérem a opileckým chováním, mi také není sympatický. Divným dojmem na mě působí muž s dlouhými nehty, případně s extra dlouhým nehtem na malíčku.
Jinak vysoký, tmavooký a tmavovlasý jedinec u mě sklidí úspěch, tedy pokud z pusy nevypouští jen vulgarismy a stupidní hovadiny a nemá rozkrok kalhot u kolen či kotníků. Dobrovolně se přiznám, že dovedu ocenit mužský zadek. Ráda se podívám (a nejen podívám) na pěkné mužské pozadí v dobře padnoucích kalhotách. Můj partner prostě musí mít pěkný zadek! Bezpodmínečně! :-)

Krásný den všem,

BastMetztli

Text neprošel jazykovou úpravou


DNEŠNÍ TÉMA: Můj partner musí bezpodmínečně mít...

Své příspěvky můžete už nyní posílat na e-mail: redakce@zena-in.cz. Tentokrát budeme soutěžit o krásný balíček vlasové kosmetiky značky Schauma, který obsahuje šampon, kondicionér a vyživující balzám ve spreji.

 

schauma

Reklama