Další přispěvatelkou k dnešnímu tématu je račice Tana M. Její znamení jí prý plně vystihuje, ale rozhodně nevěří na scestné předpovědi, jako třeba: „13. 5. 2012 v 11.00 potkáte pravou lásku...

Věřit astrologům se má, ale má to své meze. To je názor račice Tany M...


Dobrý den milé ženy-in.cz.
Věříte v osud určený datem vašeho narození? Ano.
Vystihuje vás vaše sluneční znamení? Ano.
Jsem rak a na osud určený datem narození plně věřím.
Zcela zaručeně ale nevěřím dost scestným předpovědím, že 13.5.2012 v 11.00 potkám osudovou lásku, že v tento den zázračně zbohatnu, že za týden přijde nečekaná zpráva nebo výhra. Těmto tlachům nevěřím.
Věřím že k mému znamení patří slunce, nevyváženost, rodinné zázemí. Že v mém znamení dominuje rodina před prací, že jsem dost nestálá ve vztazích. A pár řádku pro pobavení , které na mě plně sedí..
Žena Rak.
Žena tohoto znamení je mimořádně emocionálně založená bytost. Je okouzlující a nesmírně ženská. Láska a rodina jsou v jejím životě na prvním místě. Při rozhodování se řídí intuicí.
Silné stránky:má mateřské sklony a o lidi, které má ráda, pečuje s velkou obětavostí. Je chápavá a empatická. Bývá vynikající matkou.
Slabé stránky:její emoce jsou intenzivní, ale proměnlivé a není snadné jim porozumět. Někdy může mít potíže s nedostatkem sebedůvěry.
Má ráda. Jejím snem je klidný domov a šťastná rodina. Má velký smysl pro umění a líbí se jí staré věci, které dýchají historií.
Nemá ráda:těžce nese neoprávněnou kritiku na svoji adresu. Nerada řeší věci jenom rozumem a nerozumí si citově chladnějšími lidmi.
Jaká je milenka:umí milovat velmi intenzivně a hluboce, je něžná a citlivá. Partner pro ni znamená hodně a často se na něj velmi upoutá.

vikend

Na závěr. Hezký slunečný víkend,
Tana M.

Pozn. Red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 27. dubna 2012: Vy a vaše znamení

  • knihaVěříte v osud určený datem vašeho narození?
  • Vystihuje vás vaše sluneční znamení?

Své příspěvky k tomuto tématu mi posílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže) nejpozději 27. 4. 2012 v 15.00 hodin. Jejich délka ať je rovna nebo delší délce tohoto odstavce, tedy chcete-li mít šanci na uveřejnění a tím pádem i šanci na získání pěkného dárku, kterým je tentokrát poučná a zajímavá knížka Anny Belly Hýbalové: Sluneční znamení (vydal Knižní klub). Tak tedy pište, pište, jsem zvědavý, jestli se do vás při narození Slunce trefilo?

Reklama