Dnešní téma končí, milé čtenářky, už mi nepište. Za chvíli se dozvíte, která z vás, co jste dnes přispěly, získá krásný komplet s korzetem. Ve chvílích čekání a napětí si můžete ještě přečíst příspěvek čtenářky Bugy o neposedných chloupcích a chození na ostro...


Nikdy se mi nestalo, že bych spodní prádlo zapomněla. Rozhodně jsem si na hezké prádlo potrpěla, a to trvá dodnes. Nemám ráda, když se prádlo příliš rýsuje, nebo vykukují ramínka. Vědomě jsem si nebrala podprsenku, pokud jsem chtěla mít hezký výstřih. Třeba na zádech. Teď už je to řešitelné různými typy ramínek.

Jednou jsem si v létě vzala kraťasy. Nosila jsem je i do práce. Tyhle byly z úpletového materiálu, na tělo, a tak jsem si nevzala spodní kalhotky, neboli jsem šla na ostro. Vypadaly by dobře a nebylo by o čem psát, kdybych nějak nepřehlídla, že mají vepředu poklopec s ozdobnými knoflíčky. Ten byl funkční.

Kolegové po mně dost pokukovali. Dost pozdě jsem si všimla, že mi vylézají mezi knoflíčky chloupky ven! Trapas. Ale nikdo mě neupozornil, jen ty pohledy.

Pečlivě jsem se pak na záchodě upravovala, abych mohla mezi lidi.

Zdravím,
Bugy

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

KVÍZ

Kvíz končí 17. 3. 2010 ve 20.00 hodin. VYHRÁT MŮŽETE LUXUSNÍ KALHOTKY V CENĚ 450 KORUN!

Reklama