Děkujeme za další poučný příspěvek na dnešní téma. O svých strastech s nákupy v doprovodu manžela a dětiček píše čtenářka Gabča

Dobrý den všem, také jsem netrpělivě čekala až vypuknou výprodeje, protože jako žena na rodičovské dovolené jsem se poněkud zanedbávala s nákupem nových svršků a kosmetiky.

Ježíšek mi nadělil i nějaké finance a tak jsem hned po vánočních svátcích vyrazila do reje výprodejů. Bohužel i s mým manželem a mými dvěma potomky.

Jakmile se nám podařilo po dlouhém hledání volného místa zaparkovat před vytouženým obchoďákem, vrhli jsme se do útrob obchodního domu a hledali zboží ve výprodeji.

Nějakou chvíli nám trvalo než jsme se probojovali celá rodinka až k naplněným regálům a košům s oblečením. Když se mi konečně podařil ukořistit nějaký pěkný kousek, zjistila jsem, že v mé velikosti už bohužel není. Nervozita mého manžela se začala stupňovat a děti začaly  zlobit. Takže když jsem konečně našla jedny hezké levné riflové kalhoty, které by mi mohly být dobře, manžel začal nadávat, že si je chci jít vyzkoušet, že jsou plné kabinky a budeme tam muset čekat a děti už to nebaví a zlobí. atd.

Nakonec jsem vytoužený kus oblečený položila zpět do regálu a jelo se domů. Zařekla jsem se, že s manželem a dětmi už nikdy více do reje výprodejů jezdit nebudu, příště seženu hlídání a pojedu s někým úplně jiným než s manželem nebo nejlépe sama.

Tak snad příště si už konečeně něco koupím.

Gabča

Milá Gabčo, to jste měla manžela a dítka posadit do kina nebo restaurace a jít sama.

Co vy na to, milé ženy-in? Nakupujete také v doprovodu manžela a dětí? A nakoupíte si v klidu, nebo často vezmete něco jen proto, aby nebrblali? Už jste se letos podívala po slevách? Máte v plánu si něco koupit? Čekáte, až to zlevní ještě více? Daří se vám ve slevách nakoupit ke spokojenosti, nebo máte problém s výběrem?Co jste si naposledy koupila na sebe? Bylo to za původní cenu, nebo už ve slevě?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Nápověda do dnešní soutěže: reprodukce

 

Reklama