Další příspěvek nám poslala Gerda. Přidala i vtipný výrok Františka Ringo Čecha, který určitě pobaví i vás milé čtenářky!


Pěkně vás po ránu všechny zdravím, mladé i dříve narozené. Doufám, že jste se vyspaly (i?) - občas se tu mihne i muž, tak ať ho nevynechám - do růžova:)

A teď k věci. Narozeniny mi dávno starosti nedělají. Roky spravedlivě přibývají aniž bych se o to snažila a zastavit čas nelze. Občas mi sice zatrne, když vidím třeba nějakého člověka  v televizi a řeknu si: to je ale dědek -  a pak zjistím, že je o pět let mladší než já!! To je pěkná ťafka, když si to uvědomím.  Snad nevypadám jako odstrašující případ, staře se necítím a nesnažím se diblíkovatět. Co mi na mých narozeninách vadí je jen to, že je mám v lednu.

Brala bych letní měsíce, kdy se dá sedět venku. Hodně blbé datum, 14 dnů po Silvestru. Všichni jsou přesyceni z Vánoc, Nového roku a já, když už teda něco připravuju, mám hodně ztížený výběr jídelníčku. A tak se snažím dělat lehká jídla, pokud možno tvarohový moučník, zeleninové saláty, nic těžkého a tučného do žaludku. K narozeninám nečekám žádné dary, beztak si myslím, že už všecko potřebné mám a skutečně mi už záleží pouze na zdraví. Ale hosté mi svou návštěvou radost udělají, to zas jo. Že nezapomenou.  No, a moc se mi v poslední době líbil výrok F. R. Čecha, kterého mám jinak za mimořádného hulváta:), že každý je tak mladý jak se cítí...“můžeš se klidně cítit na 17. Ale když tě všecko bolí, pak je ti to ho*no platný“:)

Něco na tom bude;)

Gerda

Pozn. text nebyl redakčně upraven

Téma zítřejšího dne: Slavíte ráda narozeniny?

  • Přála byste si o pár let omládnout?
  • Jak vzpomínáte na to, když vám bylo náct?
  • Jakou míváte v den svých narozenin náladu?
  • Platí u vás: čím starší, tím lepší?
  • Jak a s kým slavíte své narozeniny?
  • Dělá vám vrásky váš věk?
  • Jak prožíváte své narozeniny?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá kosmetiku Yves Rocher.

b

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je NAROZENINY.

Reklama