Každý správný outfit musí být dokonale sladěný, líčení, oblečení, účes, boty, kabelka a šperky k sobě musí perfektně pasovat. Jedině tak docílíme požadovaného vzhledu a budeme se cítit dobře.

 

Náhrdelník Texas, Avon

Stylový náhrdelník ozdobený zajímavými kamínky, kovovými a skleněnými korálky se vyznačuje příjemnou zemitou barvou. Hnědá a kovová barva jsou na tomto šperku dominantní. Náhrdelník těsně obkresluje linii krku, čímž dává vyniknout krásné šíji.

Výrobek neobsahuje nikl.

Délka: 38 + 9 cm.

Stálá cena: 449,- Kč

 

Náramek Texas, Avon

Ve shodném designu jako náhrdelník je i náramek Texas. Korálky ze skla a kovu jsou proloženy zajímavými kamínky a díky natahovací gumičce se nemusíme bát, že by nám byl náramek malý či příliš těsný.

Průměr nenataženého náramku: 6 cm

Stálá cena: 339,- Kč

 

Náhrdelník Exaltation, Avon

Pestrý náhrdelník ozdobený kamínky různých tvarů a velikostí v odstínech zlaté, hnědé, fialové a zelené barvy má délku neuvěřitelných 150 cm. Náhrdelník přímo vybízí k vícečetnému omotání kolem krku. Výrobek neobsahuje nikl.

Stálá cena: 449,- Kč

Dárková sada Gifset, Avon

Okouzlující sada jemných šperků se hodí pro každou příležitost, náhrdelník a náušnice se vyjímají na dívčí šíji stejně jako na krku dospělé ženy. Decentní náhrdelník je pozlacený 22karátovým zlatem, přívěsek je tvořen modrým, růžovým a žlutým kamínkem. Délka náhrdelníku: 38 + 9 cm. Rozměry přívěsku: 3×1,2 cm.

Náušnice s růžovými kamínky jsou kouzelnou perličkou do každého ucha. Náušnice jsou vzadu na šroubek. Rozměry náušnic jsou: 4 x 4 mm.

Výrobky neobsahují nikl.

Stálá cena sady: 549,- Kč

 

Kabelka Rose Embossed, Avon

Módní kabelka v béžové a hnědé barvě je ozdobena orientálními ornamenty. Praktická ouška kabelky v hnědém odstínu jsou zavěšena na přezkách, které se dají podle potřeby zkracovat, nebo naopak prodlužovat. Na bocích zdobí kabelku ozdobné střapce, které jí propůjčují zajímavý vzhled. Kabelka je vyhotovena z polyesteru a PVC, její rozměry jsou: 32×16,5×10 cm, délka ucha je 17 cm.

Stálá cena: 699,- Kč

 

Dámské sluneční brýle, Avon

Velmi elegantní sluneční brýle s moderním designem, ochrání díky obsaženému UV filtru číslo 2 vaše oči. Brýle jsou lehké, mají obdélníková hnědá skla, hranaté klouby a růžově zlatavé nožičky ve tvaru zajímavého řetízku.

Stálá cena: 319,- Kč

 

Více informací na infolince 257 089 189 nebo navštivte www.avoncosmetics.cz 

Reklama