Pokud máte rádi přehlídky a módní show, na které se objevují modely nositelné a ty, které byste si mohli klidně vzít do práce nebo do města, tohle bude něco pro vás. Nic přehnaně extravagantního, ale naopak elegantní kousky.

seznam.jpg
Foto: Profimedia

Svítivá barbie růžová
Tolik diskutovaná růžová je hitem jara, ale i nadcházejícího léta. Módní stylisti říkají, že byste ve svém šatníku měli mít tuto barvu v zastoupení. Nemusíte být doslova jako panenka barbie, ale klidně jděte decentní cestou – růžová kabelka, doplněk do vlasů či šátek také splní svůj účel. Pokud ale máte odvahu a máte rádi barvy, jděte rovnou do květovaných elegantních šatů a na večer do kožených šatiček s třásněmi.

FotoJet-13-.jpg
Foto: Profimedia

Elegantní květy
Někteří mají velké květované oblečení spojené se staršími dámami, které je mají v oblibě. Pokud je ale budete umět sladit, můžete je vynosit v jakémkoliv věku. Že to je trend, potvrzuje i hojné zastoupení právě na přehlídce. Objevily se outfity na denní nošení, ale i večerní a slavnostnější příležitosti. Pastelkové barvy a květinové vzory jsou zkrátka hitem a nešlápnete vedle, pokud je oblečete.

FotoJet-14-.jpg
Foto: Profimedia

Odstíny fialové
S fialovou je to podobné jako s oranžovou – buď ji milujete, nebo nenávidíte. Pokud patříte do první skupiny, můžete se radovat, ve fialové totiž budete také trendy. Je libo kostýmek se sukní či kalhotami, saténovou košili nebo šaty s balónovými rukávy? Nechybí ale ani krajka nebo flitry.

FotoJet-15-.jpg
Foto: Profimedia

Zdroj: Profimedia, Gofugyourself