Já nějak celkově o odpadcích skoro ani nemůžu mluvit bez toho, aniž by se mi zvedl tlak na 200/250!

Loni v září jsem se nastěhovala do svého prvního vysněného vlastního bytu. Zcela nového, propuklo velké stěhování a zařizovaní. Plno krabic od odstěhovaných věcí a krabic od nového nábytku, papíry a papíry a tak dále a tak dále, všichni určitě znáte.

V té době, jelikož se jednalo o novostavbu a nastěhoval se celý dům o 70 bytech, mi přišlo normální, že celá ulice je zahlcena tímto odpadem. Ale už tam bydlím skoro rok a nevypadá to tam lépe. Tři popelnice na barák a dvě popelnice na papír a plast, které jsou v hodně dezolátním stavu. Některé nejdou otevřít, jiné zas zavřít. Celé jsou zrezlé. Zajímalo by mne, kde je úřad vyhrabal.

Popeláři, když nezapomenou, tak přijedou jednou týdně. Nevím, jestli si to dovedete představit, ale je to opravdu peklo! Snažím se třídit, protože kdybych netřídila, tak asi už odpad vůbec nevysypu. Pořídila jsem si bezva koš - má dvě nádoby spojené dohromady a je přikryt poklopem s vystřelovacími dvěma víky. Takže komunál a plast třídím do něj. Pokud se mi nahromadí více papíru, mám schované pytle z Ikea a to odnesu také zvlášť, ale ani to nepomáhá.

Po neustálých stížnostech na obecní úřad nám byla přislíbena paní, která měla přijet v době naší schůze nájemníků a naučit nás vynášet smetí a uspořádávat ho v popelnici. Myslím, že ani větší drzost jsme nečekali. Všichni jsme se moc těšili, ale asi se zalekla hordy zlostných nájemníků a radši vůbec nepřijela. A od té doby ticho po pěšině. Takže já třídím, ale myslím, že je mi to houby platné...

Alex78


Milá Alex, tohle už je na média. Volejte Novu, ta by se toho mohla ujmout. Nepořádné úřady, to je docela ostuda. A divím se, že jste to nenapsala i sem, odkud že to pocházíte! Jen ať se lidé dozvědí, že pan starosta je bordelář! Mile rádi všechno zveřejníme. Včetně fotek ulice a jména páně starostova!

Reklama