Mám za sebou pěknou řádku milenců a táhne mi na čtyřicet.

Podle zájmu, který o mě stále muži jeví, soudím, že vypadám k světu. Jsem typem milenky, chlapi se mnou chtějí jen spát. Vyzařuji zřejmě svůj zájem o sex na dálku, neb se za mnou táhnou, jak za hárající fenou. Je to tak, nic nepřeháním, nic vám neskrývám.

 

Možná právě proto jsem stále svobodná.

Střídám partnery podle libosti, a když mě jejich postelové výkony omrzí, jdu zkrátka od toho.

Mou výhodou je, že sex zbožňuju a je mou největší zálibou. Možná také díky mým živým představám…

 

Dosahuji orgasmu celkem snadno. A právě o tom vám chci povědět.

 

Například můj poslední milenec.

Byl to vskutku urostlý chlapík, a to nejen v ramenou. Víte, co tím myslím. Jeho velikost dalece přesahovala průměr a ještě k tomu miloval orální sex. Když teď o tom přemýšlím, nebyl vlastně vůbec špatný. Možná mu ještě brnknu..

 

Ale to jsem odbočila.

Záměrně jsem použila právě tohoto ideálního muže. Jelikož na jeho velikosti mě osobně pranic nezáleží. Po rozmanitém a někdy i několikahodinovém skotačení jsem to totiž jen a jen já, kdo rozhodne o mém orgasmu. A ten si tak trochu zařídím sama. Ptáte se čím? Bez mých představ by to nešlo. Tedy přesněji, a to je snad ten „problém“, o kterém vám chci říct, to ani nejde.

 

Můj rozdivočelý samec se snaží sebevíc, ale bez muže v mých představách se může lopotit třeba do aleluja. Jeho pomocník, o kterém samozřejmě nemá ani zdání, přijde na moje zavolání. Představa nabere reálnou podobu a já v opojení laskám jeho. Toho ošklivého, někdy hrbatého, jindy oplzlého mužíka, který vládne mému druhému, uzavřenému světu. Onen krasavec, kterého mám v posteli, je upachtěně nadmut, jakéhopak jsem dosáhla orgasmu. Ale tomu potom šetrně sdělím, ať laskavě KOUKÁ POKRAČOVAT, a předvedu mu tu svou krásu ještě jednou.

Loučím se s mužíkem a chválím krasavce. To je mi symbióza. Nádhernější neznám...

 

Tak co tomu říkáte?

Máte své představy a využíváte jich k vícenásobným orgasmům? Že ne?

Na to mohu říct jen jedno. Okamžitě to zkuste.

 

 
Reklama