Blíží se 8. březen a MDŽ (Mezinárodní den žen). I v naší zemi tento svátek slavíme. Ženy tentokrát dostanou nejen pozornosti od svých partnerů, ale obdaruje je i televize Prima, a to novým kanálem LOVE!

loveMezinárodní den žen klepe na dveře a v televizi Prima chystají spuštění nového kanálu, určeného výhradně něžnému pohlaví. Prima LOVE má být takový „dámský klub“...

„Vzájemné sdílení podpory, pocitů a nálad je základem každé pořádné dámské partičky. A aby si je mohly všechny ženy a dívky užívat kdykoli, je tu nová televize Prima LOVE - první opravdový klub pro všechny, které už nikdy nechtějí být samy doma,“ to o novém kanálu říkají tiskové materiály.

Obrátili jsme se na tiskovou mluvčí televize Prima Janu Mrákotovou, abychom o chystané stanici zjistili více.

Čím bude Prima LOVE zahajovat a v kolik hodin?
Hned v 8.10 ráno na diváky zaútočí americký sitcom Kancelářská krysa a poté vás budeme rozmazlovat samými ingrediencemi, které jste si v koktejlu Prima LOVE přáli mít.

Jakými pořady se chce profilovat - co budou vlajkové lodě?
Předně to bude oblíbená právnička Ally Mc Bealová a sestřičky z Nemocnice Mercy, kterým umí zamotat hlavu pohlední páni doktoři. O tom, že domácí starosti se nevyhýbají ani manažerkám, se přesvědčíte v seriálu Džungle rtěnek. Jasnými a osvědčenými favority pak budou Chirurgové, Zoufalé manželky a Superdrbna. A o tom, že i telenovely mohou být moderní a oplývat napínavým dějem, divačky přesvědčí Pravá tvář vášně či V náruči ďábla, které budeme vysílat každý den. Tím ale klubová nabídka zdaleka nekončí: v blízké budoucnosti pro vás chystáme další velké seriálové překvapení, seznámení s fenomenální Oprah a celou plejádu lifestylových pořadů.

Neobáváte se přehmatů, jakých se dopustila například vaše nejmenovaná konkurenční televize nasazením seriálu Šeherezáda v hlavním vysílacím čase?
Nebudeme hodnotit kroky konkurenčních televizí, to přísluší televizním divákům. Ale pevně věříme, že program nového kanálu Prima LOVE diváky a hlavně pak divačky natolik zaujme, že si v naší společnosti již nikdy nebudou připadat sami doma.

Najde si svůj pořad na Prima LOVE skutečně každá žena, i ta náročnější?
Jak řekl náš ředitel Marek Singer: „Programovou strukturu nové stanice jsme připravili pro všechny ženy, které se chtějí bavit při sledování těch nejlepších seriálů, a to v časech, které jsou pro ně co nejkomfortnější.“ Takže pevně věřím, že ano. Abychom Primu LOVE zpřístupnili skutečně všem ženám, chystáme i její webové stránky a profil na sociální síti Facebook.

Bude Prima LOVE vyrábět, nebo alespoň vysílat i českou tvorbu?
Ale my již nyní českou tvorbu na Prima LOVE přinášíme - diváci se mohou těšit na seriály Ošklivka Katka, Rodinná pouta nebo na Letiště. Přinášíme také reprízy soutěže Nic než pravda nebo divácky velmi oblíbeného pořadu Hledá se táta a máma. Časem bychom rádi přinesli i novinky. Diváci se mají určitě na co těšit, a to i do budoucna.

Čtěte také...

Reklama