Dobrý den,
myslela jsem si, že nenapíši, zažila to každá, ale zase na druhou stranu možná ne tak jako my.

Rodila jsem poprvé loni v srpnu v Motole. Vybrala jsem si tu nemocnici proto, že se tam ke mně vždy chovali hezky a bylo to i nejblíž. Manžel měl jít se mnou k porodu a díky bohu, že tam byl.

Bolesti začaly brzy ráno jako bolest v kříži. Tak to postupovalo do 5 hodin, kdy už jsme vyjeli na kontrolu, zda už to není. Nebylo J, jeli jsme zase domů. Tak jsme volali manželovi, který v tu dobu krásně chrupal – byla sobota, tak co by ne. Otočil se na druhý bok a chrupal si dále.

Kolem 8 hodiny už bylo divné, že nejede, tak jsme volali znovu, zda už je na cestě. Ještě ne, právě snídá, ale že už jede. Dorazil kolem 10. Bolesti se stupňovaly, ale pořád se to dalo. Po té minutě jakoby nic, všechno v poho, normálně jsem mohla vegetovat. Manžel dorazil, něco málo snědl a vyrazili jsme opět do Motola, bolesti se stupňovaly a čas se zkracoval. Dorazili jsme kolem půl 12, než se natočil monitor, kontrola u lékaře, který mi sdělil, že už je to na sál, tak bylo po poledni.

Dostala jsem injekci a pak už to bylo rychlé – nějaká masážní vana, míče… to už jsem bohužel nestihla vyzkoušet J Nejvíce jsem si užila záchodovou mísu a sprchu, než jsme přišli na to, že to stejně nepomáhá. Pak už jsem šla na sál, kde mi při výlezu na stůl praskla voda a ve 13,40 se nám narodil krásný chlapeček Tomáš. Byli jsme nejšťastnější na světě – už jsme skoro ani nedoufali, že se nám po pěti letech narodí takové krásné miminko.

Nebýt mého muže, nevím, jak bych to tam zvládla. Ty bolesti v kříži byly ochromující a chvílemi jsem si myslela, že polezu po zdi. Ale on tam byl, držel mě za ruku, pomáhal mi a i na sále se o mne staral. Porodní asistentka vždy nakoukla a zkontrolovala, jak to jde. Byla také moc příjemná.

Nakonec se muži udělalo špatně z hladu. Chudáček se málo najedl a při té námaze to nevydržel.

Jsem šťastná za takového muže i za to, že máme našeho chlapečka. Bohužel „porodní“ fotku nemám, ale posílám hned tu z druhého dne.

Přeji hezký den, Eva  


Milá Evo,
máte hezkého chlapečka a já přidávám ještě tu druhou fotku, kterou jste poslala...
 

Reklama