Příspěvek o loučení a těšení se na partnera nám poslala čtenářka Boženečka. Je z něj cítit, že má k manželovi moc hezký vztah.

Moc hezké čtení, milá Boženečko, přeju Vám, ať se i v dalších letech na manžela těšíte. Děkuju za příspěvek a přeju hezký den.


Krásný den všem.

Jsem přesně ten případ, jehož manžel byl neustále někde na cestách. Když jsem se s mým mužem seznámila, hned po prvním rande musel odjet na měsíční montáž. Tolik jsem se těšila, až přijede a dáme si druhé rande. A tímto způsobem s měsíčními přestávkami probíhala další a další rande. Na jednu stranu to byla muka, na stranu druhou jsem se vždycky moc těšila a byli jsme si vzácní a podle toho jsme si to také užívali. Pak jsme se vzali a asi týden po svatbě manžel opět musel odcestovat. Takže jsme si psali vroucí dopisy, volali si a neskutečně se jeden na druhého těšili. Pak přišly děti a manžel opět cestoval, takže jsme se na něho těšili vždycky všichni. O to víc jsme si vychutnávali chvíle, kdy přijel a byl s námi. A je tomu tak i dodnes. Vydrželi jsme to takto spolu skoro 40 let. Nebo právě proto? Máme spokojené manželství a dodnes se na sebe vždycky těšíme. Možná, že kdybych měla manžela pořád doma, třeba bychom spolu už dávno nebyli. Kdo ví? Věřte nebo ne, já se na muže pokaždé těším. Asi jsem jedna z mála, protože drtivá většina mých známých a kamarádek je ráda, že manžel vypadne do hospody nebo někam na chatu s kumpánama. Já to mám naopak. Já se na něho těším, což mé kamarádky naprosto nechápou. Pro mě je to odměnou za všechno to čekání a odříkání.

Hezký den, Boženečka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne je: Jak snášíte odloučení od partnera?

  • Jezdí váš partner často pryč?
  • Nebo jezdíte někam vy?
  • Trávíte spolu dovolené, nebo jezdíte každý zvlášť?
  • Jak vyplňujete čas bez partnera?
  • Jak to snášíte?
  • Stýská se vám, nebo jste ráda, že máte chvíli čas pro sebe?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Jedna z vás zase může vyhrát, tentokrát je to speciální balíček: káva Douwe Egberts, tělový krém Aroma Ritual od Dermacolu a černé silonky House of Holland. To abyste si zpříjemnily čas strávený bez partnera. :-)

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je ODLOUČENÍ. Předem děkuju!

bal

Reklama