BERLÍN – Berlínští hoteliéři se rozhodli nenechat při letošní megapárty Love Parade, která se uskuteční v německém hlavním městě již tento víkend, žádnou maličkost náhodě, a proto lákají návštěvníky k ubytování, jak se dá.
Výjimkou proto v jejich nabídce nejsou například kondomy a tabletky proti bolesti hlavy rozdávané zdarma.

Očekává se, že na každoročně pořádanou velkolepou technopárty letos dorazí přes sedm set tisíc tancechtivých návštěvníků.
Z toho mají radost nejen samotní pořadatelé, ale především berlínští obchodníci a hoteliéři.

„Je to jedinečná příležitost, jak o sobě dát vědět. Proto o víkendu nabídneme ubytovaným návštěvníkům speciální servis,“ uvedl manažer hotelového řetězce A&O Oliver Winter. „Hned při registraci v recepci získají naši nocležníci několik kondomů zdarma. Jednotlivcům jich přitom darujeme více než párům, protože je u nich větší pravděpodobnost, že se v našem městě během párty s někým ´spřátelí´. Během snídaní v sobotu, neděli a pondělí pak budeme zájemcům podávat také tabletky proti bolesti hlavy, abychom jim pomohli lépe překonat kocovinu z protančené noci,“ usmívá se Winter, který věří, že právě díky speciálním dárkům jsou jeho hotely již zaplněné.

Winter nyní očekává, s jakou nabídkou přispěchá na poslední chvíli konkurence.
„Nevěřím, že by nás někdo mohl v exkluzivním servisu předběhnout. Zájemcům totiž mimo jiné instalujeme do pokojů také speciální hudební aparaturu, aby mohli v zábavě pokračovat i po návratu do hotelu. V hluku se přitom nemusí nijak omezovat, protože jsme ostatní návštěvníky, které by hudba mohla obtěžovat, přestěhovali do nejvyšších pater, kde budou mít rozhodně klid,“ dodal na závěr Oliver Winter.  

       
Reklama