Po čem ženy touží?!?

Po lásce, po volnosti. Po kráse, po inteligenci. Po rodině, po pořádku. Někdy po všem, někdy po ničem. Někdy ráno touží být samy, někdy touží po velké společnosti. Někdy touží po objetí a někdy po několika hodinách s oblíbenou knížkou a litrem sladké kávy.

Někdy se vzbudí s obrovskou touhou po samostatnosti a jindy zase po tom, aby je někdo rozmazloval a opečovával je.

Zvláštní – mám pocit, jako by se ale většině dostávalo pravého opaku, než po čem ten den touží... alespoň to tak vypadá, když se, potkávajících se na ulici, v práci na chodbách a obchodech, na sebe vzájemně mračíme a dá nám tolik práce se usmát místo kyselých řečí.

Mám pocit, že jedna z mála věcí, které nikdy nezklamou a jsou ještě lepší, než jak si je představujeme, když po nich toužíme, je objetí malých ručiček, to mě vždycky dostane a nikdy toho není dost.

Po objetí mých dědiček a po pochopení a pohlazení od muže, na kterého je spoleh a kterého miluju – tohle je to, po čem jsem vždycky toužila... a tohle je taky to, co se mi splnilo...

I když jsem někdy protivná a křičím, i když bych neměla, nemám náladu na věci, které jsou pro dětičky a moji lásku důležité, mám je ráda a je mi s nimi mooooc dobře. Všechno ostatní je v poměru se zdravím a láskou mých blízkých nedůležité a nepodstatné.

Lenka


S tou kávou jste mne rozesmála, ale je to také touha, hned bych si ji dala a zalezla do postele, i bez knížky.


editorka Mira

A co vy, milé dámy - dnešní téma je:

Téma na pátek 
Po čem ženy touží?
 Máte nějaké touhy?
Splnila se vám nějaká?
Toužíte po něčem neobvyklém?
Má vůbec smysl snít?
A co mužské touhy, znáte je?

Napište nám, ty nejzajímavější odměníme!

redakce@zena-in.cz


Soutěž "Co je na obrázku" skončila
Počítač losoval výherkyně Hodinovky!!

Reklama