i když jsou věci třeba prací, píše o svém zkušenosti čtenářka s nickem Slunečnice. V čistírně vám můžou zimní bundy i naimpregnovat

Milé ženy-in a redakce. Díky za zajímavé názory ohledně ukládání zimního oblečení. Určitě vyzkouším levanduli a vakuový pytel. Doma se také potýkám s nedostatkem místa, a protože mám malé děti, asi si dokážete představit, kolik věcí na uskladnění doma je.

Pochopitelně, že všechno po sezoně přebírám, a už neukládám věci, které jsou malé nebo nějak obnošené. Buď je dávám na charitu, kde můžou ještě někomu posloužit, ty lepší přenechávám na „dotahání“kamarádčiným dětem.

Co se týká mých věcí, většinou je dávám na konec sezony do čistírny. I když jsou tzv.prací. Tam je hezky vyžehlí a třeba i naimpregnují a já je pak v těch igelitových obalech rovnou ukládám do skříňové stěny, kterou mám až do stropu. Do čistírny dávám samozřejmě kabáty. Mám jeden společenský, který se vyprat nedá. Moc často ho nenosím, ale i kdybych ho měla jen dvakrát na sobě, čistírnou projít musí. Chci si ho ještě nějaký čas uchovat, takže se o něj starám. Manžel má také flaušový „tříčtvrťák“, který vždycky po zimě potřebuje čistírnu, i když má praktickou barvu a nic na něm není vidět.

Jsem ráda za tipy od čtenářek s tou levandulí. Mám je na zahrádce a vždycky jsem je usušené měla ve vázičce. Tentokrát je zužitkuji praktičtěji

Slunečnice

Milá Slunečnice, tak vidíte, jak se vyplatí chodit na naše stránky. Víc hlav, víc nápadů

Text nebyl redakčně upraven

Jak udržujete své zimní bundy a kabáty vy, milé ženy-in? Dáváte i „péřovky“ do čistírny, nebo je perete doma? Kupujete bundy a kabáty už s ohledem na to, jestli se dají prát, nebo se musí chemicky čistit? Máte doma něco náročného na údržbu?

Jak často během zimy bundy perete, nebo dáváte čistit? Máte nějaké fígly, jak na to?

Už jste něco nedopatřením zničila? Už vám někdy něco poškodily v čistírně? Reklamovala jste to? S jakým úspěchem?

Kam sezonní oblečení ukládáte? Dáváte je do speciálních pytlů a vakuujete, nebo je pověsíte do skříně na jiné místo?

Napište nám, podělte se o své zkušenosti a názory na:redakce@zena-in.cz 

 

Reklama