harry-styles-do-textu.jpg
Foto: Shutterstock

Žena v soudních dokumentech uvedla, že celá řada fanoušků vyletěla na pódium a srazila ji na kolena. Utrpěla tak vážná zranění následkem masy návštěvníků koncertu. Rovněž vypověděla, že kvůli zraněním výrazně klesla její kvalita života a bylo nezbytné, aby podstatnou část svého času po nepříjemné události trávila v nemocnici a v péči lékařů. Zdravotní následky, jež si mladá žena nese jsou podle mínění jejího ošetřujícího lékaře trvalé. 

V soudních dokumentech navrhovatelka uvedla, že koncertní místo nemělo dostatečně rozmístěné bezpečnostní zábrany před pódiem a že zábrany, které zde na byly, nemohly udržet nápor tak velkého davu. Osvětlení také nebylo podle jejího mínění dostatečné a nebyl na blízku nikdo z personálu koncertní haly, kdo by nastalou situaci obratem rychle vyřešil.  

Sám Harry Styles tento incident při koncertě samozřejmě zaznamenal a okamžitě jednal. Zastavil celou produkci a dle výpovědi očitých svědků i přímo upozornil na fanynku ležící pod pódiem. „Jsi v pořádku tam dole?“ Tak Styles oslovil přímo ležící ženu a vyzval ostrahu, aby přivolala pomoc. Poté požádal ostatní účastníky koncertu, aby se pokusili udělat místo pro přivolané záchranáře. Vyzval dav ke zdvihnutí rukou v dané sekci, aby mohli raněnou rychleji lokalizovat. Žena byla ihned odvezena sanitkou do nejbližší nemocnice s tím, že omdlela.

Zdroj: Daily mail UK