Součástí sukně jsou vnitřní odnímatelné boxerky s cyklovložkou. Naše dvě čtenářky, které jsme do testování vybraly, s funkční sukní na kolo neměly žádné zkušenosti. Proto jsme byli zvědaví, jak sukni hodnotí. Přečtěte si naše dvě recenze!

Irena
5d88860928d7bobrazek.png

Testovala jsem W Cyklosukni CRAFT Free ve velikosti M.  Nejprve jsem byla při otevření balíčku rozpačitá. Nyní, po testování jsem nadšená. Nic jiného od té doby na kolo nenosím. V sukni je mi pohodlně. Je prodyšná, elastická. Má široký pás. Nic a nikde netáhne. Součástí jsou odnímatelné boxerky, které se připevňují poutkami. Boxerky jsou zakončeny gumou, tak se nevyhrnují. Cyklistická vložka je anatomicky tvarovaná a bezešvá, tudíž mě nebolí  a netlačí zadek. Na kole jezdím 5 x týdně. Jezdím do práce 20 km.  Se sukní jsem maximálně spokojená.

Petra
Měla jsem možnost vyzkoušet cyklosukni značky Craft. Jsem vášnivá cyklistka, kolo je součástí mého života a moc mě cyklistika a cykloturistika baví. Za největší úspěchy považuji zvládnutí Kopřivnického drtiče, několikrát za rok vyjedu s manželem Lysou horu a kolo vnímám jako dopravní prostředek.
5d88858a93380obrazek.png
Díky portálu ženain.cz jsem měla možnost (poprvé) na sebe obléct si cyklosukni. Neměla jsem vůbec žádné očekávání, ale musím uznat, že mě tento parádní kousek nadchnul. Součástí sukně jsou i parádní cyklospodky, pod které už není třeba mít jiné spodní prádlo. Sukně skvěle drží a při cyklistice ničemu nebrání. Je pohodlná a v pase pružná. Dokonce si troufám říci, že bez těch spodních kalhotek se dá nosit i na hory a užít i při jiných sportech. Je ze skvělého funkčního materiálu a já nahlas uznávám, že mi vyhovuje asi skutečně více, než kalhoty, neboť je opravdu pohodlná. Překvapivá může být její pořizovací cena, každopádně sukně si vysoké finanční ohodnocení zaslouží.
5d8885e93fc91obrazek.png

Dámská cyklistická sukně Craft s vnitřními odnímatelnými boxerkami s cyklovložkou
Materiál: sukně - 88% Polyester, 12% Elastan; boxerky - 100% Polyester 
5d88be57e39c3obrazek.png
- vysoce elastický, prodyšný materiál 
- široký pás pro optimální pohodlí 
- odepínací vnitřní boxerky na poutka 
- krátké vnitřní boxerky s cyklistickou vložkou Infinity C3 
- nohavičky boxerek zakončeny do gumy se silikonovým potiskem 
- reflexní potisk 

Vložka Craft Infinity C3 je strečová ve všech směrech, bezešvá, s antibakteriální úpravou, anatomicky tvarovaná pro ženy. Je laserově střižená, což zabraňuje vzniku přetoků a má certifikát nejvyšší kvality Oeko-Tex®. 
Více najdete zde.
Více inspirace na dámské cyklokalhoty naleznete zde.
 

NEZAPOMEŇTE! ZÁKLADNÍ PRAVIDLO: VŽDY NAOSTRO!
Pod kalhoty nebo sukni s cyklovložkou se spodní prádlo nenosí. Vyhnete se tak nepříjemným otlačeninám a odřeninám od přehybů švů. Navíc eliminujete riziko, že se vám vaše drahocenné pozadí zapaří a chytnete “vlka“. A ano, cyklokalhoty nebo cyklosukni je třeba po každém delším použití vyprat. Více informací naleznete zde. 

5d8884d28188aobrazek.png
Naše články:

Reklama