Ve vile VyVolených se včera opět vyřazovalo. Zatímco Vladko odchodem bradatého Honzy evidentně pookřál a podpořen získanou imunitou na tento týden byl v naprostém klidu, ostatní obyvatelé byli poněkud nervozní.

 

Nejvíce horník Emil, kterému v posledních dnech poněkud ujíždějí nervy a je si vědom, že  mnohým spolubydlícím pije krev. Na něm byla nervozita vidět nejvíce, ale mohl si oddychnout. I když nějaký ten hlas získal, adept na vyřazení se z něj zatím nestal.

 

 

Regina, která již neměla imunitu, mohla být opět nominována a získala tři vyřazovací hlasy. Nejvíce jí bylo vytýkáno, že je necitlivá, uráží ostatní a stříká na ně sprayem proti hmyzu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čelist ale tentokrát spadla Petrovi, jehož intriky a křiváctví již byly odhaleny a na „tabuli hanby“ byl označen za toho, kdo získal nejvíce hlasů a tím pádem by měl Vilu opustit. Otázkou je, koho si vezme do Duelu. Sama jsem zvědavá, jak se předvede a jakou zvolí taktiku. Vzhledem k tomu, že sám označil Reginu, měl by si stát za svým a vyzvat ji. Jenže – Regina se již jednou díky hlasům divácké obce vrátila zpět, a tak má Petr asi o čem přemýšlet. Možná, že si vybere nějakého slabšího soupeře, jako například Michala (alespoň dle mého soudu) a tím si zajistí, že bude pokračovat ve hře a nakonec se – kdo ví – třeba dostane i k oné pohádkové výhře.

 

Protože ať si všichni říkají co chtějí, kvůli ničemu jinému se do této hry nepřihlásili. Vidina jedenácti miliónů je lákavá a někteří lidé jsou pro ni schopni udělat cokoli.

 

A tak se budu ve čtvrtek opět dívat. Přiznávám otevřeně a bez mučení, že sledovat, jak se vyvíjejí charaktery, situace a poměry ve Vile mě zajímá čím dál víc. 

 

Pojďte si v anketě zkusit tipnout, koho si Petr vybere do Duelu. Co myslíte?

 

 

Reklama