sex

Studie o tom, na koho při sexu lidé myslí, se provádí docela často. Tu poslední, o které vím, dělali vědci v Německu a zjistili, že 67 % žen myslí při sexu na někoho úplně jiného než na svého stávajícího sexuálního partnera. Bývá to třeba šéf, soused, někdo docela neznámý, dřívější milenec, či třeba známá osobnost.

Psychologové ale tento výzkum u žen zpochybňují. Jak mi vysvětlila Zdeňka Sládečková: „Myslím si, že to není pravda. Přijde mi, že ženy takové nejsou - řekla bych, že je to fáma, že do ženské psychiky vkládáte mužské prvky. Bůh suď, co je to za kecy, bůh suď, jaký to byl výzkum. Při standardním normálním dobrém milování chce mít žena kontakt s duší muže. Znám ženskou psychiku a řekla bych, že devadesát procent českých žen takto nemyslí. Pokud nejde o nějakou mrchu nebo o nějaký experiment.“

No, otázka do pranice teď směřuje na vás, milé čtenářky a milí čtenářové magazínu. Zavíráte při sexu oči a myslíte na někoho jiného? Jste tu anonymní, tak se nestyďte.

Abyste v tom nebyli sami, přiznám se, že se mi to občas stane. Není to nic cíleného, že bych si třeba představoval sousedku, to ne. Dokonce ani Angelina Jolie v mých sexuálních myšlenkách neputuje. Občas si ale vybavím nějakou neznámou pěknou asiatku nebo černošku... to bude zase tichá domácnost...

Téma dne: Při sexu myslím na...

Svěřte mi dnes své sexuální fantazie! Je to anonymní, tak se nestyďte. Zajímá mě...

  • Co byste dělali, kdybyste zjistili, že váš partner myslí při sexu na někoho jiného?
  • Stal se vám někdy nějaký trapas při sexu - řekli jste partnerovi jménem člověka, na kterého jste v tu chvíli mysleli?
  • Odsuzujete sexuální představy o někom jiném než o partnerovi? Napište mi proč?
  • Máte s myšlením na někoho jiného při sexu špatné zkušenosti, nebo kladné? Podvedl vás třeba partner?
  • Mluvíte o svých sexuálních fantaziích otevřeně - říkáte si, na koho v posteli myslíte?
  • Posílejte i fotky známých osobností, na které občas při sexu myslíte a s krátkým popisem toho, co se vám na nich tak líbí!

Redakční e-mail se nezměnil: redakce@zena-in.cz

!!! NEJPIKANTNĚJŠÍ HISTORKU OCENÍM DESETI BALÍČKY KONDOMŮ !!!

Reklama