Martina Viktorie Kopecká

Mladá krátkovláska se právě vznáší na parketu pořadu StarDance. Jinak působí jako farářka v kostele svatého Mikuláše na Staroměstském náměstí v Praze a ve Strašnicích, je vyslankyní dobré vůle, psychoterapeutkou a krizovou interventkou. V rozhovoru, který jsme s ní dva roky zpět vedly, se nám svěřila, že je velkou fanynkou kubánského rumu, doutníků a hudby. My jsme zase velkými fanynkami jejího účesu.

Gabriela Lašková

Sympatická Česká miss 2013, moderátorka, modelka a maminka dvou krásných chlapečků Gabriela Lašková momentálně nosí delší mikádo, ale ke krátkému sestřih se stále vrací a je to jen dobře. Sluší jí moc. O vlasy se jí starají v kadeřnictví TONI&GUY a výsledek usměvavá moderátorka vždy zdokumentuje  na Instagramu.

Renata Prokopová

4450213-renataprokopova-civil.jpgFoto: archiv FTV Prima

Herečka Renata Prokopová se zapsala do povědomí diváků díky seriálu Rodinná pouta. Následovala dlouhá pauza od hraní, kdy se starala několik let o své dva syny. První se narodil extrémně nedonošený a druhý prodělal mozkovou obrnu. Ke hraní se šik herečka vrátila po dlouhé pauze a vidět jste ji mohli v seriálu Bohéma nebo Modrý kód, kde ztvárnila sestřičku Šárku. S dlouhými vlasy před kamerou nikdy nestála. 

Markéta Pekarová Adamová

image.png
Foto: Profimedia

Česká politička a předsedkyně strany TOP 09 vlasy zkracovala postupně. Z dlouhých na mikádo a potom přišel radikální krok v podobě krátkých vlasů, které jí sluší. V době lockdownu bojovala s odrostlým střihem jako my všechny, ale rozhodně to nebyla žádná katastrofa. 

Reklama