Pokud uvažujete o super krátkém střihu, většinou vás inspiruje někdo konkrétní, komu takový účes sluší. Třeba Halle Berry nebo Sharon Stone. I Natalia Portman jeden čas chodila na kluka a strašně jí to slušelo.
Chlapecký střih se ovšem nehodí pro každého. Důležitý je pěkný tvar hlavy a souměrný obličej.
A správné líčení. Jestliže si v krátkých vlasech nechcete připadat jako vlastní brácha, snažte se pokaždé zvýraznit alespoň jeden rys v obličeji.
Minimálně lesk na rty, který vám dodá dívčí svěžest.

Make-up by měl působit tak trochu nedbale, ale svěže. Celý ho vytvářejte jen za pomoci prstů. Pokud nemáte úplně dokonalou a čistou pleť, neváhejte sáhnout po korektoru. Kruhy pod očima a drobné žilky by vám celý dojem jen kazily.

Dobře vypadají i ostřejší rysy obličeje. Docílíte je jemným vystínováním světle béžovou tvářenkou nebo pudrem, zejména pod lícními kostmi. Hlavní je, aby líčení bylo tón v tónu. Pozornost mají upoutat jen lehounce zardělé tváře. Růž by měla mít přirozený odstín vzhledem k pleti. Dobře vypadá třeba jemně broskvová tvářenka.

Zvýšenou péči věnujte obočí. Na to je s tímhle účesem opravdu hodně vidět, takže by mělo být upravené zarovnané.
Oči by sice měly vypadat nenalíčeně, ale doporučuji je zvýraznit alespoň očním stínem pískové barvy a na řasy použít mascaru, nejlépe hnědou.

A nakonec si trochu hrábněte do vlasů. Tento účes přímo vybízí k rošťáckému rozcuchu. Toho docílíte snadno pomocí formujícího krému nebo gelu.
Soutěž:plakát

Jak se vám líbí, milé ženy-in?
Nechala byste se takto ostříhat?
Byla jste někdy na kluka?
Nebo si myslíte, že tím žena ztratí na přitažlivosti?

Napište mi svůj názor.