Víte, v co věřím já? V to, že na každou svini se najde řezník. Já vím, boží mlýny, nebo světská spravedlnost je v podstatě totéž, jenže mně se to rčení líbí daleko víc. Je zkrátka přesnější a trefnější.

Já jsem naprosto netrpělivý člověk, který by nejraději křivdu trestal na místě velmi velmi krvavým, pomalým a bolestivým způsobem. Jenže víte, jak je to v partnerství. Prostě oheň si k sobě vždycky najde vodu a místo, aby se krvavému sportu věnovali oba, ten druhý ho začne pěkně chladit.

Když jsem poznala manžela, naprosto mě ničila jeho laxnost k vyčůránkům, kteří se na něm svezli k lepšímu, nebo parazitovali delší dobu. Zatímco já pěnila vzteky, on nad tím mávl rukou a život šel dál. Na každou svini se ten řezník nakonec našel. Spadlo to vždycky naprosto nečekaně, snad z nebe, a bylo vymalováno. Nikdo neušel trestu. Někdo dřív, jiný později. Jelikož manžel podniká dál, takových hajzlíků potkává celkem dost. Postupem času jsem jeho trpělivost s čekáním na odplatu začala i obdivovat a milovat. Já ho tedy miluji za víc věcí, ale neznám nikoho, kdo by dokázal tak pevně věřit a počkat si. Takže otázka v co věřím je jasná, v toho řezníka a mého manžela.

Krásný den

ToraToraTora

Poz. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Půjčíte mi manžela? Na odplatu čekám už moc dlouho. :-)

Dnes si celý den budeme povídat o tom, v co věříte. Své názory, příběhy, postřehy či vlastní zkušenosti, které můžete doplnit i fotkou, posílejte na e-mail, který už dobře znáte

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dne zveřejňovat a na ty nejzajímavější už tradičně čeká odměna.

 

 

Reklama