Dobrý den milá PBD, děkujeme i za váš příspěvek. Pan Ivo Šmoldas je velký gentleman a tomu by určitě neodolala každá žena. Máte vkus:) Krásný den!


 

Od koho, že bych se to nechala pozvat na kávu? No samozřejmě že ne jen tak od někoho:)

Napadají mě ale slavné osobnosti,které už nejsou mezi námi-a nechci být cinyk,ale nedá mi to - na hřbitově by byl na kávu klid,akorát bych si teda asi moc nepokecala:) Ale vážně-kdybych mohla jít na kávu s kýmkoliv s ČR,s nějakou to slavnou osobností,tak by to byl asi pan Ivo Šmoldas,protože jsem velkým fandou jeho glos,komentářů,které jsou prostě trefné:)A díky jeho typickému hlasu je opravdu nezaměnitelný:)

A jestli sleduju rybky v rybníku s názvem český šouuubyznys? Povím Vám to asi takhle-když ve zpravodajském bloku začínají VIP zprávy,je to pro mě signál k přepnutí,všechny ty blesky,story a podobné tituly zabývající se tím,kdo kde s kým proč zač a nevím co ještě-ty mě také neberou:) A proto odebíráme týden,tam se tyhle drby naštěstí nedostanou:)

Ale protože je to jen o kdyby a asi,tak si tu kávu uvařím sama a pozvu se na ni,no co,vždyt jsem taky osobnost,i autogramy po mě chtějí -například pracovně,pošta a tak:D Takže jsem takový speciální druh celebrity co rozdává autogramy na příslušné řádky:D

PBD

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Jakou celebritu obdivujete?

  • S jakou známou osobností byste šla na kafe?
  • Sledujete rybníček českého showbyznysu?
  • Která celebrita je vám sympatická?
  • A která celebrita vám leze na nervy?
  • Chodíte kvůli svému idolu do divadla?
  • Jste fanoušek třeba Karla Gotta, Heleny Vondráčkové?
  • Co si myslíte o našich umělcích?
  • Zdál se vám o někom slavném sen?
  • Troufnete si sami od sebe celebritu oslovit a požádat ji o podpis?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. A teď slibovaná cena pro vás. Máme v redakci horkou novinku, olejovou barvu na vlasy Prodigy 5 od L´Oréal! Můžete si vybrat ze tří odstínů - pro blond, zrzavé nebo hnědé vlasy. Připište proto do e-mailu na jeho závěr, která ze tří barev by se vám hodila. A až jednu z vás v závěru dne vyberu, pošlu jí barvu podle jejího přání. A jako bonus - stylové náušnice od Avonu, se kterými na jaře zazáříte! A to už stojí za tu námahu nad klávesnicí, co říkáte?

kosm

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, předmět e-mailu je CELEBRITA. Předem děkuju!

Reklama