Ještě nevíte, kam na dovolenou? Chystáte se cestovat s dětmi?? Pak pro vás máme krásný tip! Apartmány Las Brisas v Playa del Inglés  na ostrově Gran Canaria!

 

Pokud se chystáte na dovolenou na Kanárské ostrovy, pak bychom vás rádi inspirovali naším tipem - Apartmány Las Brisas v Playa del Inglés   na ostrově Gran Canaria! Bungalovy, které jsou patrové, mají malou předzahrádku, kde můžete odpočívat a v klidu sledovat své děti hrající si v blízkém bazénku. Celý komplex působí velmi malebně a „rodinně“, což jistě ocení maminky s dětmi.

 

 

Poloha: komplex bungalovů se nachází ve středu letoviska Playa del Inglés, 35 km od letiště. Svou polohou je velmi vhodný pro rodiny s dětmi.
Vybavení objektu: všechny bungalovy jsou umístěné v samostatné zahradě s recepcí, centrálním bazénem a terasou na slunění, lehátky a sprchami volně k dispozici.
Pokoje: všechny bungalovy jsou patrové. V přízemí je obývací pokoj s pohovkou a se zařízeným kuchyňským koutem, lednicí, mikrovlnnou troubou, toustovačem, kávovarem, televizí se satelitním vysíláním. V patře jsou dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, koupelna s masážní sprchou, vysoušečem vlasů a WC, balkon. Každý bungalov má svou malou předzahrádku s terasou.
Sport: v blízkosti komplexu se nachází tenisové kurty. Klienti, kteří mají zakoupenou polopenzi v aparthotelu Playa del Inglés, mohou využít nabídku animačního a sportovního programu tohoto hotelu.
Stravování: v případě zájmu je možné dokoupit polopenzi formou švédských stolů, která je poskytována v aparthotelu Playa del Inglés (naproti bungalovům).
Obchody: obchody, restaurace, bary jsou v těsné blízkosti komplexu v nákupním centru „CITA“.
Pláž: největší písečná pláž ostrova Gran Canaria – Playa del Inglés je vzdálena přibližně 300 m.
Internetové stránky: www.megiddo-resorts.com

 

Více o cenách, rezervaci se dozvíte ZDE

 

 

Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast – cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6, případně na telefonu: +420 / 221969224 nebo +420 / 221969234  mobilní operátor 602313049  fax 224946391 nebo 224 948025. Otevřeno každý den v týdnu!

Reklama