Mám známého, který má velmi zajímavou metodu svádění. Je velmi jednoduchá a velmi efektivní. Odolala byste vy?

Povím vám pravdivý příběh o jednom mém známém novináři. Jeho jméno z pochopitelných důvodů neuvedu. Říkám mu v příběhu Honza. Je mu přes 40 a není žádný hezoun. Dokonce by se o něm dalo říct, že moc krásy nepobral…

coffee

To bylo tak, za devatero horami a před několika lety jsem šel s Honzou a ještě jedním kamarádem Prahou. Povídali jsme si a mířili do naší oblíbené hospůdky.

Uprostřed hovoru se k nám vrhla hezká žena a rovnou na Honzu. „Ahoj, jak se máš…“ Byli to spolužáci ze základky a neviděli se hodně let. Pustili se do kulometu slov, kdo nežije, kdo žije, kde, kolik má kdo dětí a tak. Já s druhým kamarádem jsme na ně koukali a nudili se. Honzovi to došlo a chtěl rozhovor ukončit.

Jeho známá to vycítila, a tak mu navrhla, že by si mohli vyměnit telefonní čísla a že si zavolají a mohou někdy skočit na kafe. Honza ani nemrkl a řekl, že na kafe chodit nebude, ale pokud si chce zasouložit, že velmi rád. Všichni včetně té paní jsme lehce zkoprněli. A zůstali na něj koukat s otevřenou pusou.

Spolužačka lehce zrudla, ale obrátila to v žert. Zasmála se. A vyměnili si telefonní čísla, že si někdy zavolají.

My jsme se pak odebrali do hospůdky a ona si šla vlastní cestou.

Už cestou jsme se Honzy ptali, jak to myslel, a on zcela logicky vysvětlil, že ta spolužačka je strašně užvaněná pipina a jít s ní na kafe by byla ztráta času. Ale že soulož s ní by mohla být příjemná. Měl pravdu, byla fakt hezká.

Taky se nám po třetím pivu přiznal, že tuhle strategii používá docela často, a že tak jedna ze čtyř holek s ním nakonec do té postele vleze. Podotýkám, že v té době byl svobodný, tedy že nikomu nezahýbal. Přišlo nám to, jako že se vytahuje. To přece nemůže fungovat.

Ale on tvrdil, že je jedno, zda jde o svobodné, nebo vdané, mladé, nebo zkušené. Že sice existuje několik žen, které mu za to vrazily facku, ale rozhodně víc jich s nabídkou souhlasilo. A že si na svůj sexuální život nemůže stěžovat.

Popíjeli jsme a průběžně se k tomuto tématu vraceli. Vrtalo nám to všem hlavou.

Už jsme se chystali domů. Že zaplatíme. Honzovi zazvonil telefon. Neznámé číslo. Zvedl to a my slyšeli: „Dnes ne, dnes by to za nic nestálo, celý večer jsem seděl v hospodě a chci opravdu jen spát. Zítra můžeš? V kolik?“ A nadiktoval adresu svého staromládeneckého bytu.

Volala mu ta spolužačka…


9k14n19n

Reklama